Okazuje się, że Ilona Felicjańska nie uczy się na błędach i znów postanowiła dać swojemu związkowi kolejną szansę! Jakiś czas temu, gdy na jaw wyszło, że rozstała się ze swoim mężem, biznesmenem Paulem Montaną modelka przekonywała, że to definitywny koniec, a ona nie będzie kontynuować toksycznej relacji, w której wróciła do uzależnienia od alkoholu.

Najpewniej te zapewnienia były płonne, a sama Ilona Felicjańska wróciła do męża! Para została przyłapana przez paparazzi w jednym z lokali w Sopocie. Oboje pili wino i najwyraźniej dobrze się ze sobą czuli, wymieniając czułości i gesty.

Ilona Felicjańska wróciła do męża? Paparazzi złapali parę na czułościach w restauracji!

Trzeba przyznać, że Ilona Felicjańska i Paul Montana należą do grupy naprawdę kontrowersyjnych małżeństw polskiego show-biznesu. Trwający trzy lata związek obfitował w rozstania, powroty, wzajemne oskarżenia, mocne słowa, które co rusz wypływały do mediów.

Winą za ten stan wielokrotnie obarczano problemy Felicjańskiej z alkoholem, jednak nie ona jedyna wlaczyła z uzależnieniem. Para miała rozstać się na początku lipca, a w mediach było głośno o rozwodzie. Dla wszystkich był to szok, bo małżeństwo zostało zawarte w lutym!

View this post on Instagram

Szacunek w relacji – to rezygnacja ze swojej wszechwiedzy z wiedzenia lepiej co dla kogoś dobre z diagnozowania czyichś potrzeb i problemów z walki o rację Szacunek – to słuchanie to dopytywanie to dostrzeganie to uwzględnianie Siebie i Ciebie Szacunek – to stanięcie w pokorze przed tajemnicą jaką jest drugi człowiek. Gdy zamiast wyobrażania sobie co jest za kotarą czyjegoś czoła, w głębinie serca, w intencjach działań, zadajemy pytania i słuchamy tak by zrozumieć. Gdy zamiast dopasowywać kogoś do swoich potrzeb i wyobrażeń, otwieramy się by poczuć i przyjąć to czym nas w tej chwili obdarza. Tekst: Maria Moonset Matuszewska ❤️🙏🏻 #mariamoonset #respect #love #

A post shared by Ilona (Felicjańska) Montana (@ilonamontana) on

– Tak. Już chyba czas przestać się oszukiwać, bo miłość, choćby była największa, nie może tak boleć… Tak boleć jak ta – mówiła, pytana przez „Super Express” Ilona Felicjańska po rozstaniu z biznesmenem.

Gdy rozwód był już pewien… okazało się, że para znów się spotyka! Felicjańska zapewniała, że do czasu rozwodu – czyli lutego 2021 roku, gdyż według brytyjskiego prawa małżeństwo musi trwać minimum rok, a tam ślub został zawarty – pozostanie z mężem w separacji.

Wiele jednak wskazuje na to, że stało się zupełnie inaczej! Paparazzi przyłapali Felicjańską i Montanę w Sopocie na romantycznym obiedzie. Wyglądali na mocno zakochanych, a Ilona miała nie szczędzić mężowi czułych gestów. Wypili wspólnie wino, a potem poszli na słynny Monciak na spacer.

źródło: Super Express

Jak informował portal "Życie PL": DANIEL MARTYNIUK BĘDZIE MUSIAŁ PŁACIĆ ŻONIE ALIMENTY? SENSACYJNE FAKTY, WYSZŁY NA JAW, PRZYZNAŁ SIĘ SAM SYN KRÓLA DISCO POLO

Przypomnij sobie: SENSACYJNE WYZNANIE ANNY KALCZYŃSKIEJ! PREZENTERKA ZDECYDOWAŁA SIĘ POWIEDZIEĆ, DLACZEGO KINGA RUSIN ODESZŁA Z „DZIEŃ DOBRY TVN” PO 15 LATACH

MAGDA MOŁEK PODJĘŁA OSTATECZNĄ DECYZJĘ, TO KONIEC! PO SZESNASTU LATACH NASTĄPIŁO ROZSTANIE, „WŁAŚNIE NASZE DROGI SIĘ ROZESZŁY”