W trakcie najnowszej konferencji, w której udział wziął minister zdrowia Adam Niedzielski przekazano najnowsze informacje dotyczące wzrostów w obłożeni szpitalnych łózek, które służą osobom z ciężkim przebiegiem COVID-19.

Minister zdrowia nie ma dobrych wiadomości dla Polaków – okazuje się bowiem, że sytuacja w ciągu kilku dni stała się dramatyczna! Adam Niedzielski zdradził szczegóły, które nie przedstawiają sytuacji w dobrym świetle. O sprawie pisze "Super Express".

Wkrótce braknie łóżek w szpitalach? Adam Niedzielski utrzymuje, że sytuacja robi się dramatyczna!

Najnowsze informacje ze strony Ministerstwa Zdrowia nie napawają optymizmem. Jak mówiono podczas konferencji prasowej dotyczącej sytuacji pandemii koronawirusa w Polsce w piątek 5 marca Adam Niedzielski zdradził w trakcie wystąpienia, że w bardzo dynamicznych sposób zmienia się sytuacja w sprawie tzw., łóżek covidowych.

W tej chwili ma być zajętych 16 423 łóżek dla osób walczących z koronawirusem i ciężkim przebiegiem COVID-19 z dostępnych 26 448. Chorych na COVID-19 ma być najwięcej od 14 stycznia, a zakażonych pod respiratorami największa liczba od 21 grudnia.

Jak zaznaczył na wstępie konferencji Adam Niedzielski, zostaną w najbliższym czasie przeprowadzone będą kontrole w sprawie liczby łóżek raportowanych przez szpitale i ich dostępność.

Dzisiaj odnotowano 15 829 nowych przypadków koronawirusa w Polsce. Najwięcej nowych chorych pojawiło się na Mazowszu (blisko 3 tysiące), na Śląsku i Pomorzu,. Trudna sytuacja wciąż panuje w województwie warmińsko-mazurskim.

Twitter

Jak informował portal "Życie PL": CÓRKA PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY MA PSEUDO OCHRONĘ? NA WIDOK TEGO, JAK WOZI JĄ KIEROWCA SOP SPECJALISTA ŁAPIE SIĘ ZA GŁOWĘ! TRUDNO POJĄĆ, JAK TO MOŻLIWE

Przypomnij sobie: PAŃSTWO ZWRÓCI WIELU POLAKOM AŻ 1500 ZŁOTYCH? TRZEBA SIĘ POSPIESZYĆ ZE ZŁOŻENIEM WNIOSKU! TO JUŻ OSTATNI MOMENT NA TO, ABY ZYSKAĆ DUŻE PIENIĄDZE

Portal "Życie PL" pisał również: KIEDY UCZNIOWIE WRÓCĄ DO SZKÓŁ? NOWE WIEŚCI DLA DZIECI I RODZICÓW. MINISTER EDUKACJI ZAJĄŁ STANOWISKO. PRZEKAZAŁ, ŻE SĄ WARUNKI DO SPEŁNIENIA

Pisaliśmy również o: JAK CZUJE SIĘ OBECNIE KSIĄŻĘ FILIP? HOSPITALIZACJA MĘŻA KRÓLOWEJ ELZBIETY II TRWA. INFORMACJE NA TEMAT STANU TEŚCIA PRZEKAZAŁA CAMILLA PARKER BOWLES