Oddając swoje dziecko do przedszkola jesteśmy przekonani, że nasza pociecha otrzyma tam odpowiednią opiekę, a dodatkowo kadra pracująca w przedszkolu zadba także o bezpieczeństwo i rozwój dziecka. Okazuje się jednak, że nie we wszystkich miejscach rodzice mogą na to liczyć!

Taka sytuacja nie powinna się wydarzyć!

Jak podaje portal Pikio, do niedopuszczalnej sytuacji doszło w jednym z przedszkoli znajdujących się w Tczewie. Rodzice są zbulwersowani taką sytuacją i przerażeni tym, co przeszły ich dzieci.

Jak się okazuje, jedna z przedszkolanek nie mogąc sobie poradzić z zapanowaniem nad grupą dzieci, przyklejała je taśmą do krzeseł! Jak wyznała sama przedszkolanka, chciała ona nauczyć dzieci, że są w stanie siedzieć w jednym miejscu przez więcej niż 10 minut. Oburzeni rodzice zgłosili sprawę do dyrekcji, która jak twierdzi, ukarała już przedszkolankę. Sprawa jest jednak na tyle poważna, że została także zgłoszona do kuratorium oraz na policję.

Jaki finał będzie mieć cała sprawa?

- Dowiedziałam się o tym incydencie dopiero 26 (lutego - red.) od rodzica i muszę powiedzieć, że jest to nieprofesjonalne zachowanie nauczyciela bez względu na to, jaka to była sytuacja, jakie były okoliczności. Uważam, że nauczyciel nie powinien tak się zachować – powiedziała dyrektorka przedszkola „Jarzębinka” w Tczewie – Janina Mroczkowska.

Jak wyznała dyrektor placówki, obecnie przedszkolanka ma zawieszoną premię, a także w jej aktach został zamieszczony odpowiedni wpis. Co więcej, Janina Mroczkowska zapewnia, że taka sytuacja już więcej nie będzie mieć miejsca.

Jak informował portal "Życie PL": MAMY POWODY DO DUMY! NIESAMOWICIE PORUSZAJĄCE SCENY Z UDZIAŁEM NASZEGO SKOCZKA. PIOTR ŻYŁA ŚWIĘTUJE SWÓJ SUKCES

Przypomnij sobie: PANDEMIA KORONAWIRUSA NIE ODPUSZCZA! PROFESOR HORBAN NIE MA WĄTPLIWOŚCI, CO DO TEGO, ŻE NAJGORSZE DOPIERO PRZED NAMI

Portal "Życie PL" pisał również: DONALD TUSK W BARDZO OSTRYCH SŁOWACH. POLITYK ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH. O CO POSZŁO

Pisaliśmy również o: ZNANY MUZYK ZMIENIŁ SIĘ NIE DO POZNANIA! WAKACYJNE ZDJĘCIE SŁAWOMIRA WPRAWIŁO FANÓW W OSŁUPIENIE. CO SIĘ STAŁO