Na jej profilu nie brak dowodów intensywnych treningów. Często pojawiają sie także fotografie podkreślające jej zadbaną sylwetkę. Ostatnio jednak zdjęcie Ewy Chodakowskiej spotkało się z falą krytyki ze strony fanów.

Ewa Chodakowska nazywana jest trenerką wszystkich Polek. Jej autorskie zestawy ćwiczeń sprawiają, że niejedna kobieta otrzymała sylwetkę marzeń. Na swoich profilach fanki często chętnie dzielą się z trenerką zdjęciami i filmikami, które ukazują efekty ćwiczeń z kobietą.

View this post on Instagram

WSZYSTKO W TWOICH RĘKACH ❤️ Stuknij palcem dwa razy w ekran dla @salvajaa , która z moimi materiałami zrzuciła 28 kg 🥳🥳🥳 Jak sama pisze na profilu.. po drodze zdarzały się przestoje nawet trzymiesięczne.. WAŻNE, żeby po każdej przerwie WRÓCIĆ DO GRY 💪🏻💪🏻 Dawaj! Zrobimy to razem ❤️ • WYZWANIE #90dnizaprojektujswojejutro RUSZA 31.08 - już w ten PONIEDZIAŁEK! • Przygotuj się już teraz ❤️ • W wyznawaniu będziemy korzystać z: - programów treningowych dostępnych na www.BeActiveTv.pl - indywidualnie opracowanej diety www.BeDiet.pl - książki „90 DNI - zaprojektuj swoje jutro” do wypełniania każdego dnia (książkę zamówisz na www.BeBio.pl) • Jutro wrzucam PLAN TRENINGOWY - na cały tydzień ❣️ Jutro tez wrzucam SWOJE ZDJĘCIE „PRZED” 📸 Nie mogę się doczekać 🤩🤩🤩 #chodagang #90dnizaprojektujswojejutro #fajterka #misjachoda

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Ewa Chodakowska spotkała się z krytyką internautów

Niedawno Ewa Chodakowska została oskarżona o to, że jakoby wykorzystuje swoje wierne fanki. Oprócz tego, okazało się, że fitness trenerka nie chciała zapłacić jednemu z fotografów za zdjęcia, co również nie spodobało sie internautom. Teraz jej wizerunek znów został skrytykowany, fani zarzucają jej, że zbyt mocno retuszuje swoje zdjęcia.

View this post on Instagram

TYLKO DWA TYGODNIE.. A ja czuje, jakbym ostatnie miesiące spędziła w towarzystwie fal, słońca i wiatru.. Zauważyłam czas.. Poczułam czas.. Moje myśli zwolniły swój bieg.. Oddech unormował swoje tempo.. Ciało pozbyło się wszelkich napięć.. MAM CZAS.. To najpiękniejsze uczucie ostatnich 10 lat.. Nic tutaj nie pędzi z prędkością samochodu sportowego .. krajobrazy które mijam, zwalniają.. Nic nie stracę, jeśli rozejrzę się wokoło .. Nowe kształty pojawiające się w zasiegu mojego wzroku, są jeszcze dostępne przez dobry kwadrans.. CZAS.. I MASA DOŚWIADCZEŃ które skutecznie uleczają nadszarpniętą dusze 🙏🏻 Pare dni temu wskoczyłam przy zachodzie słońca na SUP.. Odpłynęłam zaledwie 200 m od jachtu.. Tyle wystarczyło, żeby dostrzec KSIĘŻYC, wyłaniający się z nad ramienia zatoki w której zacumowaliśmy.. Ogromny, księżyc, spoglądał teraz na mnie.. pełen hipnotyzującej czerwonej barwy .. Spokojne morze, przybrało postać jeziora, wypełnionego oleistymi kolorami .. Za mną zachód słońca.. przede mną wschód księżyca .. i wszystkie kolory ciepła.. Poczułam wszechogarniający mnie błogostan.. Skupiłam całą swoją uwagę na księżycu.. Zdawał się mieć nos .. Oczy i usta.. Wzięłam głęboki wdech .. zamknęłam oczy i rozpłakałam się w głos.. W imię Ojca i Syna i Ducha świetego.. Jestem bezpieczna.. Jestem chroniona.. Jestem kochana... Jestem wdzięczna.. Dziękuje Ci Boże.. • • PS. Wracam do Was już pojutrze.. Wypełniona po brzegi nową, czyściutką, niewyczerpaną energią.. ✨✨✨ #misjachoda #chodagang

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Fani Ewy Chodakowskiej zarzucają jej, że zbyt mocno retuszuje zdjęcia

Ostatnio na profilu Ewy Chodakowskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym kobieta pozuje w dwuczęściowym stroju kąpielowym. Swoje zdjęcie trenerka podpisała słowami:

Nie czekaj, aż Twoje marzenia się spełnią... Miej odwagę spełniać marzenia.

Obserwujący od razu zaczęli komentować zdjęcie Chodakowskiej. Zarzucali jej, że zdjęcie jest wyretuszowane do tego stopnia, że nie można dostrzec na jej ciele blizny. Pod zdjęciem posypały się komentarze:

A gdzie blizna?

– To zdjęcie jest niesmaczne.

– Po co tyle retuszu? Ewa twoje ciało wygląda idealnie bez tych wszystkich przeróbek i filtrów.

Najwidoczniej, słowa krytyki zaczepiły Ewę Chodakowską, która postanowiła dodać post scriptum do wcześniej opublikowanego zdjęcia, wyjaśniając obecną na nim obróbkę:

To zdjęcie jest zrobione do kampanii reklamowej (...) Zdjęcie jest zrobione przez pro fotograf i jest po obróbce pro. Teraz rzućcie okiem na trzy zdjęcia wstecz, zdjęcie amatorskie, i powiedzcie mi jaka jest różnica poza światłem na skórze i usunięciem blizny? Bliznę i tak za chwile planuję usunąć w realu, bo się z nią nie urodziłam i nie muszę z nią żyć. Wycinałam wyrostek w wieku 10 lat... pamiątka wątpliwej jakości. Babeczki Kochane... Grzmieć trzeba mieć o co, a tu afera co najmniej jakby mi ktoś trzecią nogę domalował. Wyluzujcie troszkę... U mnie na profilu jest pełno zdjęć amatorskich – dodała Chodakowska.

View this post on Instagram

Nie czekaj, aż Twoje Marzenia się spełnią.. Miej ODWAGĘ spełniać marzenia ✨✨✨ • #bikini @missionswim #photo by @kitana_photography • #campaign #missionswim • PS. Pyszczki :) to zdjęcie jest zrobione do kamapnii reklamowej mojego @missionswim :) Zdjęcie jest zrobione przez PRO fotograf i jest po obróbce PRO :) Teraz rzućcie okiem na trzy zdjęcia wstecz - zdjęcie amatorskie - i powiedzcie mi JAKA JEST RÓŻNICA, poza światłem na skórze i usunięciem blizny? 😅😅😅 - bliznę i tak za chwile planuje usunąć w realu bo się z nią nie urodziłam i nie muszę z nią żyć :) Wycinałam wyrostek w wieku 10 lat .. pamiątka wątpliwej jakości.. Babeczki Kochane.. Grzmieć trzeba mieć o co 🤷🏼‍♀️ a tu afera conajmiej jakby mi ktos trzecią nogę domalował :) Wyluzujcie troszkę .. u mnie na profilu jest pełno zdjęć amatorskich :) i filmików na których widać moje ciało :) Nie ma się co denerwować :) warto te nerwy zostawić na prawdziwe problemy ❤️ • Cmok 😘

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Jak informował portal „Życie.pl”: Dużo zieleni oraz jacuzzi w ogrodzie. Jak wygląda kanadyjska rezydencja Magdy Gessler

Przypomnij sobie: Tymoteusz Szydło ukrywał sekret. Co stało się naprawdę z synem byłej premier

Portal „Życie.pl” pisał również: Joanna Opozda jest totalnie zazdrosna o Antka Królikowskiego? Aktor ostrzega wszystkie kobiety przed swoją partnerką