Joanna Krupa poznała się Polakom jeszcze wtedy, gdy była w małżeństwie z Romaina Zago i nie planowała dzieci. Rozważna modelka pragnęła tego, aby w sytuacji niespodziewanych życiowych problemów, mogła mieć możliwość powitać na świecie swoje dziecko. Parę lat wcześniej zdecydowała zamrozić swoje jajeczka, jasne pod względem kamer.


Para małżonków Joanny i Romania po dekadzie lat przeszła do nie małego epizodu historii polskiego show-biznesu. Jednak tylko przy nowym związku z Douglasem Nunes, Joanna postanowiła stać się matką. Z momentu, jak rok temu urodziła swoją córeczkę Asha-Leigh, Krupa spowolniła dynamiczność swojej kariery, spędzając wolny czas troszcząc o pociechę.
Wczoraj modelka podzieliła się z fanami powodem do radości, jej malutka ma roczek!

Marzyłam o tobie przez 41 lat. Marzenia się spełniają. Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin, mój aniele - opublikowała.

Fot. Instagram @joannakrupa

Ojciec Asha-Leigh również pożyczył dla pociechy wszystkiego najlepszego: Kocham cię córeczko! - skomentował Douglas.

Jak informował portal "Życie PL": KRZYSZTOF JACKOWSKI MIAŁ PORAŻAJĄCĄ WIZJĘ, TO MAJĄ BYĆ OSTATNIE TAKIE DNI, TRZEBA SIĘ PRZYGOTOWAĆ. KONIEC SWOBODY I SPACERÓW? TO JEDNAK NIE WSZYSTKO

Przypomnij sobie: DONALD TUSK ZAMIEŚCIŁ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH WYMOWNY WPIS NAWIĄZUJĄCY DO PROTESTÓW W KRAJU. JAKIE JEST JEGO ZDANIE W TEJ KWESTII