Aktorka wraz z partnerem postanowili wesprzeć sprzedawców kwaitów i zniczy. Czy w ten sposób kobieta zainspiruje innych do pomocy?

Jeszcze niedawno Anna Mucha planowała ucieczkę z kraju na pokładzie prywatnego samolotu Kim Kardashian, jednak, jak widać, na razie nie ma zamiaru udawać się za granicę. W kraju czek na nią wiele spraw, w piątek bowiem brała udział w proteście przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego, a wczoraj swoim gestem wsparła warszawskich handlarzy, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji przez zamknięcie cmentarzy.

Anna Mucha dołączyła do akcji #kupchryzanteme

Anna Mucha dołączyła do akcji #kupchryzanteme, screen „Pudelek”

Decyzja rządu, zgodnie z którą wszystkie cmentarze pozostaną zamknięte na czas obchodów Wszystkich Świętych, przyniosła ogromne straty sprzedawcom kwiatów i zniczy, którzy zdążyli już zainwestować w towar. W sieci pojawiła się nawet akcja #kupchryzanteme, która ma na calu przynajmniej w małym stopniu pomów handlarzom.

Anna Mucha chętnie dołączyła do akcji. Razem ze swoim obecnym partnerem Jakubem Wonsem udała się na Powązki, skąd wróciła z dwiema siatkami kwiatów. Oprócz tego, w ręce trzymała różowy bukiecik.

Anna Mucha dołączyła do akcji #kupchryzanteme, screen „Pudelek”

Jak informował portal „Życie.pl”: Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan wyprawią chrzciny małemu Heniowi? Gwiazda wraz z mężem podjęli decyzję, która wielu fanom złamie serce

Przypomnij sobie: Oficjalne informacje. Już jutro rozpocznie się ogólnokrajowa akcja

Portal „Życie.pl” pisał również: Wymowne słowa Anny Marii Wesołowskiej. Sędzia zabrała głos w ważnej sprawie