Po tym, jak diwa weszła na scenę w trakcie występu Zenka Martyniuka podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki, kompletnie zaskakując króla disco polo nie gasną echa tamtej sytuacji, a pojawiły się nawet podejrzenia, że Zenek Martyniuk miałby już pisać piosenkę na potrzeby tego nietypowego duetu!

Zenek Martyniuk na gorąco po koncercie przyznał się Faktowi, że Edytę wprost uwielbia i chciałby z nią wystąpić, jeśli byłoby to możliwe.

Od tej chwili niemal nie gasną dyskusje na temat możliwej współpracy tych dwojga. Okazuje się jednak, że Zenek Martyniuk pytany o współpracę z Edytą Górniak i rzekomym namawianiu przez TVP, by nagrali razem duet, nic nie wie na ten temat i sam nie planuje żadnego projektu z diwą!

Edyta Górniak o duecie z Zenkiem Martyniukiem! Jak piosenkarka ocenia szanse na nagranie wspólnej piosenki

Edyta Górniak postanowiła odpowiedzieć na tę palącą kwestię. Diwa całkowicie zaprzeczyła temu, aby miała podjąć współpracę z liderem Akcentu. Dlaczego? Edyta Górniak ma obecnie masę pracy i własnych projektów – zwyczajnie brakuje jej czasu!

– Nie, nie, nie! Jeśli fani pana Zenona mieli nadzieję, to raczej jest to niemożliwe w tej chwili. Nie mówię, że „nigdy”, ale raczej nie w tej chwili. Mam za dużo projektów, nad którymi muszę się skupić – powiedziała w rozmowie z Pudelkiem Edyta Górniak, cytowana przez Jastrząb Post.

Warto przypomnieć, że Edyta Górniak w tej chwili zajęta jest promowaniem swojego najnowszego singla „Lime”, a dodatkowo stała się trenerką w 11. edycji „The Voice of Poland”.

fot. Instagram @edytagorniak

Jak informował portal "Życie PL": JAK RADOSŁAW MAJDAN DOGADUJE SIĘ Z SYNAMI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN? ODKĄD HENIO JEST NA ŚWIECIE DOSZŁO DO ZUPEŁNEJ ZMIANY

Przypomnij sobie: CHŁOPCZYK CZY DZIEWCZYNKA? MICHAŁ WIŚNIEWSKI WYJAWIŁ TAJEMNICĘ PŁCI PIĄTEGO DZIECKA! WIADOMO RÓWNIEŻ, JAKIE IMIĘ WYBRANO

Portal " Życie PL" pisał również: SMUTNE WIEŚCI PRZEKAZAŁA IWONA WĘGROWSKA. WOKALISTKA W SYTUACJI, KTÓREJ NIE CHCE PRZEŻYĆ ŻADNA KOBIETA, CHODZI O DZIECKO