Nasz reprezentant w skokach narciarskich zdobył już tyle trofeów, że postanowił wystawic je wszystkie na widok publiczny, zgromadzone w swoistym Muzeum nagród Kamila Stocha. Znalazły się tam wszystkie prócz jednej zagubionej z zawodów w Bad Mitterndorf z 2012 roku...

"KAMILAND Historia Kamila Stocha" - co w sobie kryje i czego tam zabrakło?

Znalazły się tam wszelkie trofea, medale, puchary zdobyte do tej pory przez naszego skoczka narciarskiego w ciągu jego sportowej kariery. Niesamowita kolekcja z pewnościa będzie się powiększać, stąd zapewne pomysł, aby w Zakopanem powstało takie miejsce historii kariery sportowej mistrza Kamila Stocha.

Kamil z żoną postanowili zgromadzić historię sportowych sukcesów w jednym miejscu, a na mediach społecznościowych poprosili internautów o pomoc w szukaniu nazwy. Spośród różnych propozycji podanych przez sympatyków skoczka, KAMILAND przypadł Kamilowi Stochowi najbardziej.

Znalazło się tam mnóstwo trofeów, pamiątek i piękne wspomnienia związane z sukcesami Kamila. To prawdziwa gratka dla fanów skoków narciarskich, gdyż będzie można obejrzeć z bliska niemal pół tysiąca eksponatów, wśród ktorych znalazły się olimpijskie medale, Kryształowe Kule, czy Złote Orły.

Jeszcze większą gratką dla odwiedzających będzie fakt, że Kamil Stoch osobiście zamierza oprowadzać gości i opowiadać hostorię każdego z eksponatów związanych z jego sportową karierą. jednego jednak nie będzie można zobaczyc w KAMILANDZIE, gdyż gdzieś się zawieruszył... Kamil nie kryje zaskoczenia zaginięciem trofeum - Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie? Zaginiony puchar za podium na skoczni Kulm! Nigdy nie zdarzyło mi się doszczętnie zniszczyć czy zgubić żadnej nagrody - w kolekcji brakuje jednak trofeum z zawodów w Bad Mitterndorf z 2012 roku. Nie mam pojęcia co się z nim stało. Spostrzegawczy zauważą je na okładce - napisano na jednej z tabliczek w KAMILANDZIE.

YouTube/studio f/5.6

Co o tym sądzicie?

O tym sie mówi: Przemysław Czarnek odwiedził Tadeusza Rydzyka? Widziany był na Jasnej Górze

Nie przegap tego: Dla tych ikon "Tańca z gwiazdami" czas stanął w miejscu. Jak wyglądają teraz uczestnicy 1. edycji programu? Po latach wciąż sprawiają wrażenie