Jak przypomina portal Super Express, w 2021 roku Karolina Małysz wzięła ślub ze swoim ukochanym – Kamilem Czyżem. Po ślubie odbyło się niezwykle huczne wesele, które było dokumentowane w różnorodnych mediach.

Karolina Małysz nie kryje swojego szczęścia!

Co więcej, Karolina Małysz nigdy nie ukrywała, że wraz ze swoim ukochanym bardzo lubią podróżować. Okazuje się, że teraz zdecydowali się na dość odważny krok, związany właśnie z podróżami.

Zakochani założyli bowiem nowy profil na Instagramie. Jak napisała sama Karolina, będzie on w całości poświęcony podróżom po różnorodnych zakątkach świata, które do tej pory odbyło małżeństwo.

Para zaskoczyła wszystkich swoim nowym pomysłem!

– Cześć! Tu Karolina i Kamil. Chcielibyśmy Was zaprosić do pozostania z nami na dłużej! Ten profil będzie w całości poświęcony naszym podróżom – napisano w pierwszym poście na nowym profilu.

Para nie zamierza jednak ograniczyć się wyłącznie do udostępniania zdjęć z pięknych miejsc. Na profilu mają bowiem pojawiać się informacje dotyczące tego, jak zorganizować taką podróż, a także ciekawostki z miejsc, które odwiedzili małżonkowie. Jesteście ciekawi jak dalej rozwinie się profil?