W ostatnim czasie Beata Szydło znów stała się bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Była szefowa rządu często komentuje scenę polityczną za pośrednictwem swojego konta na Twitterze. Nie inaczej było i tym razem. Co takiego napisała polityczka?

Beata Szydło skierowała mocne słowa w stronę polskich polityków

Jak podaje portal Super Express, Beata Szydło skomentowała ostatnie działania polskich polityków w związku z ich głosowaniem w Parlamencie Europejskim. Mowa tutaj o głosowaniu na temat rezolucji, która wzywa do szybkiego uruchomienia warunkowości w budżecie Unii Europejskiej.

- PE przyjął haniebną rezolucję przeciwko Polsce. Warto nadmienić, że antypolską rezolucję wsparło czterech byłych premierów z Polski: Belka, Buzek, Cimoszewicz, Miller. Tacy ludzie kiedyś rządzili Polską – napisała Beata Szydło na swoim Twitterze.

Wiele osób wstrzymało się od głosowania z uwagi na obecne okoliczności

Warto zaznaczyć, że w głosowaniu nie wzięli udziału politycy Platformy Obywatelskiej. Zaznaczyli oni bowiem, że w czasie wojny nie będą podejmować decyzji na temat takich rezolucji. Ponadto obecna rezolucja to tylko opinia, która nie bierze pod uwagę wytycznych jakie zostały przyjęte w ubiegłą środę przez Komisję Europejską.