Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein – Kraśko stanęli na ślubnym kobiercu w 2008 roku. Od tego czasu na świecie pojawiła się trójka ich pociech – Aleksandra, Lara oraz Konstanty.

Szczęśliwa rodzina

Jak podaje portal Pudelek, żona słynnego dziennikarza nieco obawiała się swojej ostatniej ciąży. Nie chciała bowiem, aby w jej poukładanym już życiu znów zapanowała dezorganizacja. Finalnie okazało się jednak, że decyzja o kolejnym dziecku była jedną z najlepszych decyzji w życiu.

Najmłodsza córka pary, Lara, ma obecnie sześć lat. Zdjęcia dziewczynki bardzo często pojawiają się w mediach społecznościowych, na instagramowym profilu jej mamy. Ostatnio Karolina Ferenstein – Kraśko zamieściła zdjęcie, na którym widać jak dziewczynka bawi się w rodzinnej stadninie koni.

Gwiazda chwali się córeczką

- Takie beztroskie zdjęcie ze szczęśliwych czasów na pokrzepienie serc! Moje kochane, pokoju, miłości życia bez lęku o swoje dzieci i przyszłość naszą. Jestem tu z wami – dodała pod zdjęciem z córeczką siedzącą na koniu.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których to fani komplementowali wygląd dziewczynki. Obserwatorzy są zgodni, że mała Lara jest kopią swojej pięknej mamy.