W ostatnim czasie o Antku Królikowskim nieustannie jest bardzo głośno we wszystkich mediach. Aktor jakiś czas temu związał się z Joanną Opozdą, jednak po kilku wspólnych miesiącach para rozstała się.

Wygląda na to, że aktor nie dorósł jeszcze do dojrzałych decyzji

Po głośnym rozstaniu zakochani postanowili wrócić do siebie i bardzo szybko wzięli ślub. Niedługo potem okazało się, że Joanna Opozda jest w ciąży i to właśnie ten fakt był przyczyną szybkiej decyzji o małżeństwie.

Ostatnio jednak wyszło na jaw, że para znów się rozstała! Kobieta samotnie wychowuje synka, a Antek Królikowski czasem odwiedza swoje dziecko. Co więcej, jak podały media, aktor dopuścił się zdrady, kiedy jego żona była w ciąży.

Co tym razem zrobił Antek Królikowski?

Teraz portal Super Express donosi, że Antek Królikowski postanowił wrócić do swojego rodzinnego domu. W dodatku, nie zabrał tam swojego psa, którego adoptował ze schroniska wspólnie z Julią Wieniawą! Klasyk, bo tak ma na imię piesek, przebywa u dziadków aktora.

– W poniedziałek około godz. 17 Antek przyjechał do rodziny, by pobawić się z Klasykiem. Porozmawiał z babcią Jadzią i pojechał do domu matki, gdzie został na noc – wskazał informator portalu Super Express.