Tomasz Kammel jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych prezenterów w naszym kraju. Nie może on narzekać na brak propozycji, bowiem jest angażowany do niemal wszystkich dużych, medialnych wydarzeń.

Nie mówi zbyt wiele o swoich prywatnych sprawach!

Dodatkowo Tomasz Kammel aktywnie udziela się na Instagramie, a także prowadzi swój kanał na portalu YouTube. Mimo tego, że jest niezwykle aktywny w mediach, to bardzo pilnie strzeże swojej prywatności.

Do tej pory prezenter nie opowiadał także o swoim życiu uczuciowym. Ostatnio, jak informuje portal Pomponik, udzielił wywiadu dla Żurnalisty. Podczas rozmowy wyjawił kilka, nieznanych dotąd faktów.

- Nie umiem z kimś mieszkać na stałe. Próbowałem to zmienić. Mam to chyba w DNA wszyte. Próbowałem żyć razem i jak żyłem z partnerkami, które mi towarzyszyły, a ja im, to bardzo często wyglądało to tak, że mieliśmy swoje wspólne przestrzenie, ale każdy miał też odrębne światy – zaznaczył Tomasz Kammel, podczas rozmowy.

Tomasz Kammel założył konto w aplikacji randkowej?

Co więcej, ostatnio jedna z fanek, poinformowała znanego prezentera, że ma on aktywne konto na Tinderze, aplikacji służącej do randek.

Jak się okazuje, ktoś podkradł zdjęcia znanego prezentera i podszywa się pod niego. Zmieniono jednak imię na Harry i w wieku wpisano 31 lat. Tomasz Kammel od razu skomentował doniesienia i przyznał, że najbardziej podoba mu się fakt, iż według konta na Tinderze, studiował na Oxfordzie.