Trudno jest zliczyć filmy, w jakich w ostatnim czasie zagrał Tomasz Karolak. Aktor jest niezwykle rozchwytywany przez niemal wszystkich producentów w naszym kraju i nie może narzekać na brak pracy.

Aktor pochwalił się synkiem!

Jak przypomina portal Jastrząb Post, przez długi czas aktor pozostawał w związku z Violą Kołakowską, jednak ich relacja nie należała do najłatwiejszych. Para co jakiś czas rozstawała się, aby potem znów wrócić do siebie na chwilę. Finalnie związek rozpadł się. Jednak z miłości narodziła się dwójka dzieci – Lena i Leon.

Ostatnio Tomasz Karolak reaktywował swoje konto na Instagramie, które w ostatnim czasie świeciło pustką, co mocno niepokoiło fanów. Teraz możemy być już spokojni, aktor wrócił do aktywności w sieci, a pierwszym zdjęciem jakie opublikował, jest właśnie zdjęcie z 9 – letnim synkiem Leonem!

Fani są zachwyceni synkiem aktora!

Jak możemy zauważyć, obecnie aktor wraz ze swoją pociechą przebywa na zimowym wypoczynku w Tatrach! Zarówno tata, jak i Leon są niezwykle zadowoleni z męskiej wyprawy. Fani natomiast natychmiast zauważyli niesamowite podobieństwo syna do ojca! Od razu zaczęli komentować zdjęcie, opublikowane przez aktora!

- Mały klonik. Cudownego wypoczynku!

- Jak dwie krople wody – komentowali obserwatorzy.