Ostatnio w mediach pojawiło się mnóstwo informacji na temat Mikołaja Roznerskiego oraz Adriany Kalskiej. Niedawno para rozstała się po kilku latach, zdawało się, szczęśliwego związku. Wokół obojga nieustannie pojawiają się plotki, dotyczące ich dalszego życia.

Kolejne plotki na temat aktora

Niedawne doniesienia mediów wskazywały na to, że do rozstania przyczyniła się między innymi Alicja Bachleda – Curuś, która mocno zbliżyła się do Mikołaja Roznerskiego. Według wielu plotek, aktorka miała doradzać mężczyźnie w sprawach sercowych i to może jej głos popchnął Roznerskiego do rozstania.

Ostatnio jednak pojawiły się nowe spekulacje. Wiele źródeł podaje bowiem, że Mikołaj Roznerski zaczął spotykać się ze znaną tancerką – Anną Głogowską. Ostatnio gwiazda opublikowała na swoim Instagramie nagranie, które dość wymownie skomentowało zamieszanie wokół obojga.

Gwiazda skomentowała doniesienia w dosadny sposób

Filmik został nagrany podczas leśnego spaceru, ale doskonale wiadomo, że Anna Głogowska ironicznie odniosła się do plotkujących na jej temat osób.

- Ale się rozgadały... Nareszcie jakieś sensacje na mieście... Z pierwszej ręki/dzioba. Ja np. wyraźnie słyszę: Dobry dzień – podpisała wymownie filmik.

Jaka jest zatem prawda na temat Mikołaja Roznerskiego i Anny Głogowskiej? Czy faktycznie para spotyka się ze sobą, czy tylko mocno się przyjaźnią?