Chyba wszyscy doskonale pamiętamy czas, kiedy to Julia Wieniawa i Antek Królikowski tworzyli nierozłączną parę. Zakochani byli obecni na wszystkich branżowych imprezach i publicznie manifestowali swoje szczęście.

Gwiazdy zapomniały o przepychankach

Niestety, związek rozpadł się po dwóch latach i każdy poszedł w swoją stronę. Do pewnego czasu Julia Wieniawa i Antek Królikowski utrzymywali przyjacielskie stosunki, jednak jakiś czas temu celebrytka wdała się w dość impulsywną dyskusję, z obecną partnerką Antka Królikowskiego.

Jak jednak podaje portal Pudelek, wszystko wygląda na to, że topór wojenny został zakopany i Julia Wieniawa i Joanna Opozda nie darzą się nienawiścią, a ich stosunki są poprawne.

Wieniawa skomentowała rodzinny konflikt

Ostatnio, Julia Wieniawa była obecna na imprezie, zorganizowane w jednym z luksusowych sklepów w Warszawie, który wdrożył do sprzedaży kolekcję zaprojektowaną przez celebrytkę. Tam właśnie, Julia Wieniawa udzieliła wywiadu reporterowi portalu Pudelek. Podczas rozmowy wyjawiła, co sądzi o obecnej sytuacji w rodzinie Joanny Opozdy.

- Bardzo współczuję Asi, bo to musi być hardkor, być w ciąży i mieć takie nieprzyjemności rodzinne. Ale z Antkiem nie mam kontaktu i raczej nie widzę pola, żeby go mieć. Nie jestem osobą perfidną, nie złorzeczę i otaczam się pozytywną energię, dlatego chcę taką energię dawać innym – zaznaczyła gwiazda podczas rozmowy.