Rozstanie Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego to ostatnio jeden z głównych tematów w mediach. Nie da się ukryć, że wiele osób było przekonanych, że parę połączyło uczycie, które będzie trwać wiecznie. Jak jednak widać los chciał inaczej.

To wyjątkowo trudny czas dla znanej aktorki!

Po rozstaniu ani Adriana Kalska, ani też Mikołaj Roznerski nie komentowali całej sprawy. Oboje zaznaczyli, że nie będą wypowiadać się medialnie na ten temat i jak do tej pory, dotrzymują słowa.

Jak podaje portal Pomponik, ostatnio młoda aktorka opublikowała na swoim profilu pierwsze selfie, od czasów, kiedy oficjalnie poinformowała o rozstaniu ze swoim partnerem. Jak widać na zdjęciu, aktorka nie jest w zbyt dobrej formie. Nie da się ukryć, że rozstanie z długoletniego związku jest zawsze bardzo trudne.

Fani niemal od razu dostrzegli, że aktorka nie jest szczęśliwa. Próbowali wirtualnie pocieszyć gwiazdę w tym trudnym czasie!

Obserwatorzy próbowali pocieszyć kobietę!

Pod postem natychmiast zaczęło pojawiać się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy w jakikolwiek sposób chcieli wesprzeć gwiazdę. Wielu z nich zaznaczało, że na dobre chwile nadejdzie jeszcze czas i nie można się poddawać, mimo przeciwności losu!

- Niech się pani uśmiechnie, jeszcze przyjdą dobre dni – napisała jedna z komentujących.