W ostatnim czasie o Mikołaju Roznerskim zrobiło się bardzo głośno. Nie da się ukryć, że jest to jeden z najbardziej utalentowanych aktorów młodego pokolenia! Aktor otrzymuje nieustannie wiele propozycji, a jego kariera nabrała tempa, kiedy zdecydował się zagrać w serialu „M jak miłość”.

Ogromna popularność aktora!

Jednak fakt, że w ostatnim czasie tabloidy dość często piszą o młodym aktorze nie wynika z jego nowych zawodowych osiągnięć, a z faktu głośnego rozstania z Adrianą Kalską. Zakochani byli do tej pory jedną z najpopularniejszych par w polskim show – biznesie. Przez ostatnie cztery lata byli niemal nierozłączni! Jednak uczucie nie przetrwało próby czasu.

Warto także zaznaczyć, że mimo rozstania, byli partnerzy dalej grają zakochanych w serialu „M jak miłość”, na którego planie poznali się kilka lat temu. To dlatego ostatni post aktora mocno zaniepokoił fanów.

Fani nie kryli zaniepokojenia!

Jak podaje portal Jastrząb Post, Mikołaj Roznerski opublikował na swoim Instagramie zdjęcie sprzed dziesięciu lat, kiedy to stawiał w aktorstwie pierwsze kroki. To właśnie wtedy rozpoczął pracę w popularnym serialu.

- Tak się wyglądało jak w @mjakmilosc.official 10 lat temu się zaczynało. Łaaaał tyle minęło czasu … Dziękuje moja Emkowa rodzino – podpisał zdjęcie aktor.

Nie da się ukryć, że ten wpis zabrzmiał nieco jak pożegnanie. Zaniepokojeni fani od razu zaczęli dopytywać, czy aktor nie rezygnuje z roli w serialu? Na ten moment Roznerski nie odpowiedział na pytania!