Nie da się ukryć, że Katarzyna Cichopek jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd w Polsce. Od pewnego czasu aktorka nie może narzekać na brak propozycji w pracy. Dzięki temu wraz ze swoim mężem może wieść dość dostatnie życie.

Kariera wisi na włosku?

Jakiś czas temu Katarzyna Cichopek została jedną z prowadzących popularny program „Pytanie na śniadanie”. Wiele osób było zachwyconych tą współpracą. Okazuje się jednak, że nie wszystkim podoba się styl, w jaki Kasia prowadzi śniadaniówkę.

Jeden z tajemniczych informatorów portalu Pudelek wyznał, że od pewnego czasu Telewizja Polska odnotowuje spadek tych odcinków „Pytania na śniadanie”, które prowadzone są przez Katarzynę Cichopek. Co więcej, informator zaznaczył, że widzowie są zirytowani ciągłym śmiechem aktorki oraz wieloma jej wpadkami.

Aktorka zabrała głos

Jak podaje portal Pomponik, doniesienia skomentowała ostatnio sama zainteresowana.

- Nie będę komentowała tych plotek, za to chętnie zaproszę widzów na jutrzejsze "Pytanie na śniadanie", które będę miała przyjemność poprowadzić. Niezmiennie z uśmiechem na ustach czekam na widzów Telewizyjnej Dwójki – powiedziała aktorka w rozmowie z Plejadą.

Głos na temat całej sprawy zabrał też kolega aktorki z planu, Maciej Kurzajewski. Dziennikarz zaznaczył, że Katarzyna Cichopek jest niezwykle profesjonalna i zaangażowana, a także wykazuje się ogromną empatią.