Ewa Bem bardzo długo wracała do pełni sił po tym, jak w 2017 roku straciła swoją ukochaną córkę. Pamela Bem – Niedziałek zmarła w wyniku choroby nowotworowej, mając zaledwie 39 lat.

Gwiazda przeżyła bardzo trudne chwile!

Sama Ewa Bem, w wywiadzie dla Super Expressu, przyznała, że bardzo długo starała się osiągnąć psychiczny spokój. Dopiero niedawno zdecydowała się powrócić do występów i spotkań z ludźmi. Kobieta przyznała, że ma już dość zamknięcia w czterech ścianach.

Ewa Bem nie ukrywa także, że ma ogromne wsparcie w swoim mężu – Ryszardzie. To właśnie on towarzyszy jej w codziennych trudach.

- Trudne i okrutne przeżycia zdewastowały mój spokój i radość życia. Dziś próbuję to odzyskać. Muzyka ogromnie mi pomaga, ale jeszcze bardziej mój mąż Ryszard, córka Gabi i wnuczęta Basia i Tomek ze swoim tatą Jankiem. Tylko miłość jest mi potrzebna – wyznała artystka w rozmowie z Super Expressem.

Dzięki miłości wszystko nabiera sensu!

Ostatnio reporterzy Super Expressu przyłapali Ewę Bem podczas spaceru, jaki odbywała ze swoim ukochanym mężem. Z daleka widać było, że podczas przechadzek po parku Dreszera, znajdującym się na Mokotowie, mężczyzna niezwykle czuje opiekuje się swoją żoną. W jednej chwili skradł jej nawet buziaka!

Co więcej, kiedy małżeństwo wsiadało do auta, które jest niezwykle wysokie, Ryszard podstawił swojej żonie stołek, aby ta nie miała trudności z wsiadaniem. Nie da się ukryć, że to musi być prawdziwa miłość!

Jak informował portal "Życie Polska": PORTFELE MILIONÓW POLAKÓW NIE WYTRZYMUJĄ POTĘŻNYCH PODWYŻEK ŹRÓDEŁ ENERGII. PŁACIMY FORTUNĘ ZA GAZ I PRĄD. PREZES PGNIG WYJAŚNIA, SKĄD TAKI SKOK CEN

Przypomnij sobie: KOLEJNE TAJEMNICE DAGMARY KAŹMIERSKIEJ WYCHODZĄ NA JAW. TWÓRCA „KRÓLOWYCH ŻYCIA” POSTANOWIŁ WYJAWIĆ PRAWDĘ O CELEBRYTCE. TO NIE JEST MIŁA OPINIA

Portal "Życie Polska" pisał również: ZNANA GWIAZDA POSTANOWIŁA ODRZUCIĆ PROPOZYCJĘ Z TVP. RENATA DANCEWICZ MIAŁA ZAGRAĆ W SERIALU. JEJ ODPOWIEDŹ JACKOWI KURSKIEMU ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TEGO, ŻE ŻYCIE AGNIESZKI KOTULANKI ZAKOŃCZY SIĘ W TAKI SPOSÓB. WIELBICIELE AKTORKI PAMIĘTAJĄ JĄ DO DZIŚ. CO ROBIĄ JEJ DZIECI