Anna Janocha otrzymała swoją pierwszą rolę w serialu dzięki Jakubowi Tolakowi. To właśnie on, kiedy poznał młodą dziewczynę, w której zakochał się od pierwszego wejrzenia, namówił Janochę, aby złożyła swoje zdjęcia w jednej z agencji aktorskich.

Obiecujące początki

Dzięki namowom swojego chłopaka, młoda Anna Janocha dostała rolę w serialu „Klan”. Niedługo później początkująca aktorka pojawiła się także w obsadzie „M jak miłość”. Następnie lawinowo dostawała propozycje nowych ról. Finalnie Anna Janocha zagrała w dziewięciu serialach, a także wzięła udział w „Jak oni śpiewają”.

Dla kariery aktorskiej przerwała studia prawnicze, które realizowała na jednej z uczelni w Warszawie. Jednak od zawsze uważała, że aktorstwo to tylko przygoda w jej życiu i nie pociąga jej świat show – biznesu. Finalnie w 2011 roku ostatni raz wystąpiła w jednym z odcinków „Plebani”. Janocha rozstała się także z Jakubem Tolakiem i totalnie zniknęła z mediów.

Co teraz robi znana aktorka?

W 2015 roku Anna Janocha wyznała, że nie zamierza już wracać do show – biznesu. Ukończyła Wyższą Szkołę Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego, a także pracowała w jednej z agencji PR.

- Skończyłam prawo, ale nigdy nie byłam przekonana, że chcę zostać prawnikiem. Zostawiam to na inny moment w życiu. Wiedzę ze studiów wykorzystuję w bardziej kreatywnej branży - marketingu i komunikacji. Zajmuję się tworzeniem strategii dla marek z różnych branż – mówiła podczas jednego z wywiadu dla Faktu.

Anna Janocha prowadziła także własną firmę. Młoda kobieta odnalazła również miłość swojego życia. Do dziś pozostaje w związku małżeńskim z Bartoszem Sosnówką – rzecznikiem prasowym turnieju golfowego Deutche Banku.

Jak wiadomo, obecnie Anna Janocha pracuje w firmie swojego męża i jest odpowiedzialna za PR. Jak widnieje na stronie, jest odpowiedzialna za tworzenie koncepcji marki. Wygląda na to, że rezygnacja z show – biznesu przyniosła kobiecie same korzyści.

Jak informował portal "Życie Polska": PORTFELE MILIONÓW POLAKÓW NIE WYTRZYMUJĄ POTĘŻNYCH PODWYŻEK ŹRÓDEŁ ENERGII. PŁACIMY FORTUNĘ ZA GAZ I PRĄD. PREZES PGNIG WYJAŚNIA, SKĄD TAKI SKOK CEN

Przypomnij sobie: KOLEJNE TAJEMNICE DAGMARY KAŹMIERSKIEJ WYCHODZĄ NA JAW. TWÓRCA „KRÓLOWYCH ŻYCIA” POSTANOWIŁ WYJAWIĆ PRAWDĘ O CELEBRYTCE. TO NIE JEST MIŁA OPINIA

Portal "Życie Polska" pisał również: ZNANA GWIAZDA POSTANOWIŁA ODRZUCIĆ PROPOZYCJĘ Z TVP. RENATA DANCEWICZ MIAŁA ZAGRAĆ W SERIALU. JEJ ODPOWIEDŹ JACKOWI KURSKIEMU ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TEGO, ŻE ŻYCIE AGNIESZKI KOTULANKI ZAKOŃCZY SIĘ W TAKI SPOSÓB. WIELBICIELE AKTORKI PAMIĘTAJĄ JĄ DO DZIŚ. CO ROBIĄ JEJ DZIECI