Michał Wiśniewski to jeden z najpopularniejszych wokalistów w naszym kraju. W ostatnim czasie o muzyku znów zrobiło się głośno, a to za sprawą jego ślubu z Polą. Niedawno na świat przyszedł także synek pary! Rodzina wydaje się być niesamowicie szczęśliwa!

Wspomnienia z bloga!

Portal Super Express wrócił jednak do wydarzeń sprzed kilku lat, kiedy to Michał Wiśniewski był w związku małżeńskim z Anią Świątczak. Małżonkowie prowadzili wtedy wspólnego bloga, na którym zamieszczali posty ze swojego życia. To właśnie tam wokalista wyznał, że zapragnął zmierzyć swoje IQ!

W swoim poście Michał Wiśniewski zaznaczał, że test na inteligencję miał być darmowy. Po jego wykonaniu okazało się, że żeby poznać wynik musi wysłać SMS, który kosztował aż 25 złotych. Co więcej, należało wysłać aż dwie takie wiadomości, a więc finalnie test na inteligencję nie był darmowy, a kosztował wokalistę aż 50 złotych!

Wiśniewski był zaskoczony!

Muzyk podzielił się jednak z czytelnikami bloga swoim wynikiem. Wiśniewski był jednak nieco zaskoczony i zniesmaczony, bowiem oczekiwał, że będzie on nieco wyższy. Okazało się, że IQ muzyka wynosi zaledwie 126.

- Ano wynika z tego, że albo w ostatnim roku zjechałem ze 158 na 126, w każdym bądź razie jestem głupszy od kobitki, która często pokazuje wątrobę. Skandal ! Poza tym dowody wykazują u mnie głupotę zwaną "skrajną" ... Test jest w porzo ale zupełnie nie adekwatnie do ceny a w szczególności do sposobu kradzieży naszych pieniędzy ... – zaznaczył Wiśniewski na swoim blogu.

Warto także przypomnieć, że kilka lat temu, swoim wynikiem testu IQ chwaliła się Doda. Według informacji przekazanych przez piosenkarkę, jej wynik wynosi 156 w skali Cattela, a więc gwiazda znajduje się w 1% najinteligentniejszych osób na świecie.

Jak informował portal "Życie Polska": PORTFELE MILIONÓW POLAKÓW NIE WYTRZYMUJĄ POTĘŻNYCH PODWYŻEK ŹRÓDEŁ ENERGII. PŁACIMY FORTUNĘ ZA GAZ I PRĄD. PREZES PGNIG WYJAŚNIA, SKĄD TAKI SKOK CEN

Przypomnij sobie: KOLEJNE TAJEMNICE DAGMARY KAŹMIERSKIEJ WYCHODZĄ NA JAW. TWÓRCA „KRÓLOWYCH ŻYCIA” POSTANOWIŁ WYJAWIĆ PRAWDĘ O CELEBRYTCE. TO NIE JEST MIŁA OPINIA

Portal "Życie Polska" pisał również: ZNANA GWIAZDA POSTANOWIŁA ODRZUCIĆ PROPOZYCJĘ Z TVP. RENATA DANCEWICZ MIAŁA ZAGRAĆ W SERIALU. JEJ ODPOWIEDŹ JACKOWI KURSKIEMU ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TEGO, ŻE ŻYCIE AGNIESZKI KOTULANKI ZAKOŃCZY SIĘ W TAKI SPOSÓB. WIELBICIELE AKTORKI PAMIĘTAJĄ JĄ DO DZIŚ. CO ROBIĄ JEJ DZIECI