Michał Wiśniewski przez wiele osób postrzegany jest jako mężczyzna, który nie jest zbyt stabilny w swoich uczuciach. Jak wiemy, muzyk ma na swoim koncie już kilka ślubów, którym towarzyszyły głośne rozwody.

Pola Wiśniewska wychodzi z cienia!

Jak przypomina portal Jastrząb Post, niedawno wokalista zdecydował się po raz kolejny stanąć na ślubnym kobiercu. Tym razem jego wybranką okazała się tajemnicza Pola. Para pobrała się na samym początku 2020 roku, a ślub, jak i przyjęcie było bardzo kameralne.

Na samym początku Pola nie chciała uczestniczyć w medialnym życiu swojego ukochanego. Praktycznie nie publikowali wspólnych zdjęć. Ostatnio jednak w tej kwestii zachodzą pewne zmiany. Pola już kilkukrotnie była widziana u boku swojego męża na branżowych imprezach. Wystąpiła także w jednym z teledysków Wiśniewskiego.

Przepiękna córeczka!

Co więcej, okazuje się, że Pola ma, podobnie jak jej mąż, czwórkę dzieci z poprzedniego małżeństwa. Jest to 19 – letnia Julia, 14 – letni Adaś, 10 – letnia Pola i 8 – letni Piotr. Niedawno na świat przyszedł natomiast synek pary – Falco.

Ostatnio Pola zdecydowała się na opublikowanie w sieci zdjęć jednej ze swoich córeczek – Poli. Do tej pory na Instagramie kobiety pojawiały się tylko zdjęcia najmłodszego synka.

Jak zauważyli obserwatorzy, dziewczynka jest niesamowicie podobna do swojej mamy! Uwagę szczególnie zwracają jej przepiękne, duże, niebieskie oczy!

Zdjęcie dzięki uprzejmości portalu Jastrząb Post.

Jak informował portal "Życie Polska": PORTFELE MILIONÓW POLAKÓW NIE WYTRZYMUJĄ POTĘŻNYCH PODWYŻEK ŹRÓDEŁ ENERGII. PŁACIMY FORTUNĘ ZA GAZ I PRĄD. PREZES PGNIG WYJAŚNIA, SKĄD TAKI SKOK CEN

Przypomnij sobie: KOLEJNE TAJEMNICE DAGMARY KAŹMIERSKIEJ WYCHODZĄ NA JAW. TWÓRCA „KRÓLOWYCH ŻYCIA” POSTANOWIŁ WYJAWIĆ PRAWDĘ O CELEBRYTCE. TO NIE JEST MIŁA OPINIA

Portal "Życie Polska" pisał również: ZNANA GWIAZDA POSTANOWIŁA ODRZUCIĆ PROPOZYCJĘ Z TVP. RENATA DANCEWICZ MIAŁA ZAGRAĆ W SERIALU. JEJ ODPOWIEDŹ JACKOWI KURSKIEMU ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TEGO, ŻE ŻYCIE AGNIESZKI KOTULANKI ZAKOŃCZY SIĘ W TAKI SPOSÓB. WIELBICIELE AKTORKI PAMIĘTAJĄ JĄ DO DZIŚ. CO ROBIĄ JEJ DZIECI