Dzięki serialowi „M jak Miłość” zarówno Kasia Cichopek, jak i Marcin Mroczek zyskali ogromną popularność. Nie da się jednak ukryć, że to aktorka mocniej rozwija swoją karierę.

Aktorka robi ogromną karierę

Kasia Cichopek jest żoną Marcina Hakiela, z którym to prowadzi szkołę tańca. Dodatkowo aktorka jest także prezenterką programu „Pytanie na śniadanie”, rozwija swoje media społecznościowe, bierze udział w wielu kampaniach reklamowych i angażuje się w mnóstwo innych przedsięwzięć.

Jak podaje portal Pomponik, ostatnio aktorka wypoczywała na Seszelach. Jednak kiedy tylko wróciła do kraju natychmiast oddała się pracy. Ostatnio była obecna na planie serialu „M jak miłość”, gdzie wspólnie ze swoim serialowym mężem – Marcinem Mroczkiem, nagrywała kolejne sceny.

Takich scen na profilu gwiazdy, chyba nikt się nie spodziewał!

Okazuje się, że aktorzy mieli za zadanie odegrać miłosne sceny w łóżku. Oboje zdecydowali, że zakulisowe ujęcia opublikują w sieci, aby fani mogli zobaczyć, jak faktycznie wyglądają nagrania takich łóżkowych wątków. Kasia Cichopek miała dość spory dylemat, bowiem w skąpy strój trudno jest wpiąć mikrofon.

- Słuchajcie, teraz będę miała sceny wieczorne i w ten skąpy strój musimy gdzieś wpiąć mikroport. Myślicie, że się uda? – mówiła aktorka na filmiku.

Fani gwiazdy chyba nie spodziewali się, że zobaczą takie sceny na jej instagramowym profilu! Wiele osób było bowiem zaskoczonych odważną relacją!

Źródło: Instagram @katarzynacichopek

Jak informował portal "Życie Polska": POJAWIAJĄ SIĘ ZUPEŁNIE NOWE, NIEZNANE DOTĄD NAGRANIA DOTYCZĄCE IWONY WIECZOREK. TAJEMNICZY INTERNAUTA NIE UJAWNIŁ SWOJEJ TOŻSAMOŚCI

Przypomnij sobie: POWALAJĄCE DONIESIENIA O BYŁEJ PIERWSZEJ DAMIE. MELANIA TRUMP UCIĘŁA PLOTKI O KRYZYSIE W MAŁŻEŃSTWIE. TAK BAWIŁA SIĘ Z DONALDEM TRUMPEM W SYLWESTRA

Portal "Życie Polska" pisał również: PROKURATURA OFICJALNIE ZAJĘŁA SIĘ SPRAWĄ ŻORY KOROLYOVA. DO WIADOMOŚCI PUBLICZNEJ TRAFIŁY INFORMACJE DOTYCZĄCE BADAŃ TANCERZA. SĄ WYNIKI EKSPERTYZY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CÓRKA MARTY KACZYŃSKIEJ JEST JUŻ NASTOLATKĄ. NIEWIELE OSÓB ROZPOZNA DZIŚ MARTYNĘ. MŁODSZA CÓRKA BRATANICY JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO BARDZO WYDOROŚLAŁA