Nieustannie, odkąd zmarł Krzysztof Krawczyk, w mediach głośno jest na temat trudnej sytuacji jego jedynego syna – Krzysztofa Krawczyka Juniora. Okazuje się jednak, że problemy finansowe ma także przybrana córka zmarłego muzyka. O co dokładnie chodzi?

Wiele osób znalazło się w bardzo trudnej sytuacji!

Mało kto wie, że Krzysztof Krawczyk otoczył swoją opieką Sylwię Urbańczyk, którą traktował jak córkę. Kobieta była członkinią chórku muzyka, a dodatkowo bardzo mocno angażowała się w organizację koncertów i eventów z udziałem Krzysztofa Krawczyka. Co więcej, mąż kobiety był kierowcą gwiazdora.

Pandemia spowodowała, że wiele osób ze środowiska muzycznego zaczęło mieć problemy finansowe. Podobnie było także w zespole zmarłego muzyka. Brak koncertów spowodował gwałtowny spadek dochodów. Po śmierci Krzysztofa Krawczyka sytuacja finansowa jego współpracowników dramatycznie uległa pogorszeniu.

Jakie kroki podejmie kobieta?

Jak podaje portal Pomponik, z tego też powodu Sylwia Urbańczyk zdecydowała się na sprzedaż swojej luksusowej willi. Dom ma 250 metrów kwadratowych, na których rozlokowane zostało 5 pokojów oraz garaż. Dodatkowo do posiadłości przynależy sporych rozmiarów ogródek.

Okazuje się, że dom wyceniony został na 1 350 000 zł. Warto także zaznaczyć, że cała posiadłość znajduje się około 20 kilometrów od domu Krzysztofa Krawczyka. Warto także zaznaczyć, że Sylwia Urbańczyk bardzo mocno związana jest z wdową po zmarłym artyście i nic nie wyklucza tego, że wraz z rodziną wprowadzi się do Ewy Krawczyk.

- Krawczyk pomagał w usamodzielnieniu wszystkim córkom Barbary Wojdal, siostry swojej żony - Sylwii, Kasi i Beacie, ale to Sylwia jest najbardziej związana z Ewą, bo spędzała z nią wiele czasu w trasach koncertowych i nawet z wyglądu bardzo przypomina ciotkę. Jest dość skryta i nie zdradza swoich planów byle komu, ale mogła podjąć decyzję o tym, że zamieszka z Ewą i dlatego pozbywa się dużej i drogiej w utrzymaniu nieruchomości – mówił jeden z informatorów portalu Pomponik.

Jak informował portal "Życie Polska": POJAWIAJĄ SIĘ ZUPEŁNIE NOWE, NIEZNANE DOTĄD NAGRANIA DOTYCZĄCE IWONY WIECZOREK. TAJEMNICZY INTERNAUTA NIE UJAWNIŁ SWOJEJ TOŻSAMOŚCI

Przypomnij sobie: POWALAJĄCE DONIESIENIA O BYŁEJ PIERWSZEJ DAMIE. MELANIA TRUMP UCIĘŁA PLOTKI O KRYZYSIE W MAŁŻEŃSTWIE. TAK BAWIŁA SIĘ Z DONALDEM TRUMPEM W SYLWESTRA

Portal "Życie Polska" pisał również: PROKURATURA OFICJALNIE ZAJĘŁA SIĘ SPRAWĄ ŻORY KOROLYOVA. DO WIADOMOŚCI PUBLICZNEJ TRAFIŁY INFORMACJE DOTYCZĄCE BADAŃ TANCERZA. SĄ WYNIKI EKSPERTYZY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CÓRKA MARTY KACZYŃSKIEJ JEST JUŻ NASTOLATKĄ. NIEWIELE OSÓB ROZPOZNA DZIŚ MARTYNĘ. MŁODSZA CÓRKA BRATANICY JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO BARDZO WYDOROŚLAŁA