Aleksandra Kwaśniewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, jednak mimo tego, znana gwiazda stara się jak najmocniej pilnować swojej prywatności. Czasem jednak, dzięki postom publikowanym w sieci, udaje się dostrzec, jak faktycznie wygląda życia celebrytki.

Jest czego zazdrościć!

Córka byłej pary prezydenckiej od wielu lat pozostaje w związku ze znanym muzykiem – Kubą Badachem. Para może się pochwalić mieszkaniem, które jest urządzone bardzo gustownie!

Wśród zdjęć publikowanych przez Kwaśniewską możemy wybrać kilka takich, dzięki którym z łatwością można ocenić, w jakim stylu urządzone jest mieszkanie gwiazdy. Para zdecydowała się na prostotę, która jest jednocześnie bardzo gustowna.

W mieszkaniu dominuje biel oraz pastelowe, delikatne odcienie. Ogromna sypialnia wydaje się być jeszcze większa, dzięki sporym oknom, które wpuszczają do wnętrza pomieszczenia sporo światła. W sypialni znajduje się także duże łóżko, na którym często można dostrzec odpoczywającego psiaka.

Mieszkanie jest przepięknie urządzone!

Wrażenie robi także wystrój łazienki. Została ona wyposażona w spore lustra, które optycznie powiększają przestrzeń. Na wannie ustawione zostały świecie, które niewątpliwie pomagają w codziennym relaksie podczas kąpieli.

Nie da się ukryć, że wiele osób marzy o tak pięknie urządzonym mieszkaniu. Ciekawe, czy Aleksandra Kwaśniewska sama podjęła się aranżacji gniazda, czy może korzystała z usług architekta wnętrz?

Jak informował portal "Życie Polska": POJAWIAJĄ SIĘ ZUPEŁNIE NOWE, NIEZNANE DOTĄD NAGRANIA DOTYCZĄCE IWONY WIECZOREK. TAJEMNICZY INTERNAUTA NIE UJAWNIŁ SWOJEJ TOŻSAMOŚCI

Przypomnij sobie: POWALAJĄCE DONIESIENIA O BYŁEJ PIERWSZEJ DAMIE. MELANIA TRUMP UCIĘŁA PLOTKI O KRYZYSIE W MAŁŻEŃSTWIE. TAK BAWIŁA SIĘ Z DONALDEM TRUMPEM W SYLWESTRA

Portal "Życie Polska" pisał również: PROKURATURA OFICJALNIE ZAJĘŁA SIĘ SPRAWĄ ŻORY KOROLYOVA. DO WIADOMOŚCI PUBLICZNEJ TRAFIŁY INFORMACJE DOTYCZĄCE BADAŃ TANCERZA. SĄ WYNIKI EKSPERTYZY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CÓRKA MARTY KACZYŃSKIEJ JEST JUŻ NASTOLATKĄ. NIEWIELE OSÓB ROZPOZNA DZIŚ MARTYNĘ. MŁODSZA CÓRKA BRATANICY JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO BARDZO WYDOROŚLAŁA