Nie da się ukryć, że w latach dziewięćdziesiątych Jarosław Jakimowicz był najbardziej pożądanym aktorem w naszym kraju. Kobiety szalały na jego punkcie, a on sam przeżywał rozkwit swojej kariery.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Jak podaje portal Interia, w 1995 roku Jakimowicz wrócił do kraju po krótkim pobycie w Niemczech. To właśnie wtedy Anna Komornicka zauważyła go w jednej z małych knajpek na Starym Mieście w Warszawie i zaprosiła go do obsady „Młodych Wilków”. Dzień później młody Jakimowicz zjawił się na zdjęciach próbnych i niedługo potem otrzymał rolę Cichowskiego.

Kiedy tylko Jarosław Jakimowicz pojawił się na planie produkcji, między nim, a Agnieszką Czekańską momentalnie zaiskrzyło. Młodzi aktorzy niemal natychmiast zdecydowali się na związek.

To był poważny związek. Związek normalny, ludzki. Zaangażowanie sto procent, rodzina, rodzice, niedzielne obiadki u mamusi, przyjaciele i tego typu sprawy – wspominał aktor w swojej biografii.

Trudny czas między partnerami

Para zaraz po premierze „Młodych wilków” zagrała w teledysku „Nastroje” do utworu Jarka Wasika. Niestety, niedługo potem głośny związek uległ rozpadowi. Aktor twierdzi, że poznał swoją partnerkę w złym czasie. Sam zaznaczył, że uganiał się wtedy za innymi kobietami i właśnie to było głównym powodem rozpadu relacji z Agnieszką Czekańską.

Co więcej, piekło pomiędzy kochankami wywołał wywiad, którego tytuł głosił, że znany aktor szuka seksownej partnerki. Aktor uważa, że była to wina wydawców kolorowego magazynu. Finalne jednak był to zapalnik to kryzysu w związku.

Niedługo po rozpadzie związku Jarosława Jakimowicz i Agnieszki Czekańskiej, aktor wziął ślub z Joanną Sarapatą, znaną malarką. Aktorka, z którą łączyły go miłosne uniesienia do dziś nie chce rozmawiać o minionych czasach.

Jak informował portal "Życie Polska": JEŚLI MIESZKASZ W JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH POLSKICH MIAST I OPIEKUJESZ SIĘ KOTEM MUSISZ DOPEŁNIĆ TEGO OBOWIĄZKU. W INNYM WYPADKU GROZI OGROMNA KARA

Przypomnij sobie: DOBRE WIEŚCI DLA MILIONÓW POLAKÓW. ZAPADŁA WAŻNA DECYZJA DOTYCZĄCA NASZYCH FINANSÓW. CHODZI O CENY PRĄDU, GAZU I PALIWA. PREMIER WYJAŚNIŁ SZCZEGÓŁY

Portal "Życie Polska" pisał również: DZIŚ ODBĘDZIE SIĘ OSTATNIE POŻEGNANIE ŻORY KOROLYOWA. ŻONA TANCERZA OGŁOSIŁA, CO WYDARZY SIĘ PODCZAS CEREMONII

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIEPOKOJĄCE WIEŚCI DOTYCZĄCE MONIKI MILLER. WNUCZKA LESZKA MILLERA OD KILKU DNI ZNAJDUJE SIĘ W SZPITALU. LEKARZE ZDECYDOWALI SIĘ PRZEKAZAĆ DIAGNOZĘ