Jak informuje serwis „Super Express”, nieoczekiwanie wyszło na jaw, że prezydent Polski ma koronawirusa! Andrzej Duda musiał wykonać test, którego wyniki mówią jasno – głowa państwa przechodzi właśnie COVID-19. O stanie prezydenta poinformował poprzez Twittera szef gabinetu Andrzeja Dudy.

Jak czuje się Andrzej Duda obecnie i dlaczego zdecydował się wykonać test na COVID-19, który przyniósł pozytywny wynik? Szczegółowe informacje trafiły do sieci.

Andrzej Duda ma koronawirusa! Kancelaria Prezydenta RP przekazała informację mediom. Jak czuje się głowa państwa?

Okazuje się, że Andrzej Duda postanowił wykonać test na koronawirusa ze względu na zwiększoną zachorowalność na choroby górnych dróg oddechowych wśród pracowników Kancelarii Prezydenta i osób w otoczeniu głowy państwa. Niestety, badania dało wynik pozytywny.

- Prezydent czuje się dobrze, nie ma ciężkich objawów i przebywa pod stałą opieką medyczną - wyjawił na Twitterze Paweł Szrot, szef gabinetu prezydenta.

Prezydent Andrzej Duda miał wziąć 17 grudnia 2021 trzecią dawkę szczepionki przeciw COVID-19, a w tej chwili został skierowany na izolację.

Andrzej Duda stał się zatem jedną z 17 196 osób, u których wykryto ubiegłej doby obecność COVID-19 w organizmie. Miejmy nadzieję, że prezydent szybko dojdzie do siebie.

Jak informował portal "Życie Polska": PROKURATURA OFICJALNIE ZAJĘŁA SIĘ SPRAWĄ ŻORY KOROLYOVA. DO WIADOMOŚCI PUBLICZNEJ TRAFIŁY INFORMACJE DOTYCZĄCE BADAŃ TANCERZA. SĄ WYNIKI EKSPERTYZY

Przypomnij sobie: POWALAJĄCE DONIESIENIA O BYŁEJ PIERWSZEJ DAMIE. MELANIA TRUMP UCIĘŁA PLOTKI O KRYZYSIE W MAŁŻEŃSTWIE. TAK BAWIŁA SIĘ Z DONALDEM TRUMPEM W SYLWESTRA

Portal "Życie Polska" pisał również: MIJA 10 LAT OD PORUSZAJĄCYCH WYDARZEŃ ZWIĄZANYCH Z KILKUMIESIĘCZNĄ MADZIĄ Z SOSNOWCA. KATARZYNA W. ODSIADUJE KARĘ 25 LAT POZBAWIENIA WOLNOŚCI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CÓRKA MARTY KACZYŃSKIEJ JEST JUŻ NASTOLATKĄ. NIEWIELE OSÓB ROZPOZNA DZIŚ MARTYNĘ. MŁODSZA CÓRKA BRATANICY JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO BARDZO WYDOROŚLAŁA