Nie ma chyba osoby w naszym kraju, która nie zna Krzysztofa Jackowskiego. Znany wizjoner już niejednokrotnie pomagał odnaleźć zaginione osoby i często współpracował z prokuraturą i policją. Okazuje się, że organy ścigania znów skorzystają z pomocy jasnowidza.

Krzysztof Jackowski znów pomaga policji

Jak przypomina portal Pomponik, od pewnego czasu trwają poszukiwania Jacka Jaworka. Do tej pory śledczy twierdzili, że zbrodniarz żyje i uciekł do Austrii, jednak mimo upływu czasu nie udało się ustalić jego dokładnej lokalizacji. Co więcej, policja i prokuratura nie otrzymuje już zbyt wielu nowych doniesień.

Co więcej, jak zaznacza policja, rodzina Jacka Jaworka zaznaczyła, że mężczyzna nigdy nie miał skłonności samobójczych. Nieco innego zdania jest natomiast Krzysztof Jackowski, który uważa, że mężczyzna nie żyje.

Czy faktycznie Jacek Jaworek nie żyje?

Do wizjonera zwróciły się rodziny ofiar Jacka Jaworka, które chcą, aby mężczyzna został odnaleziony jak najszybciej. Krzysztof Jackowski niemal od razu postanowił pomoc zrozpaczonym bliskim. W swoich wizjach wspomógł się czapką Jaworka, którą otrzymał. Jak zaznacza jasnowidz, spotkał on ducha zbrodniarza.

- Usłyszałem od ducha Jaworka słowo: Poraj.. Gdybym miał tę czapkę dłużej, kto wie co powiedziałby mi jeszcze duch Jaworka… Policja powinna udać się jak najszybciej do Poraja – zaznaczył Krzysztof Jackowski podczas rozmowy z dziennikarzami Faktu.

Śledczy ze Śląska, podczas rozmowy z Faktem, zaznaczyli, że dokładnie sprawdzą informację od Krzysztofa Jackowskiego i zdecydowali się sprawdzić Poraj i jego okolice. Czy faktycznie odnajdą tam ciało Jacka Jaworka?

Jak informował portal "Życie Polska": WIELKIE ZAMIESZENIE WOKÓŁ MACIEJA STUHRA! AKTOR NIE MIAŁ LITOŚCI DLA WIZERUNKU TVP. TELEWIZJA POLSKA POSTANOWIŁA ODPOWIEDZIEĆ ARTYŚCIE. TO MOCNE SŁOWA

Przypomnij sobie: DOBRE WIEŚCI DLA MILIONÓW POLAKÓW. ZAPADŁA WAŻNA DECYZJA DOTYCZĄCA NASZYCH FINANSÓW. CHODZI O CENY PRĄDU, GAZU I PALIWA. PREMIER WYJAŚNIŁ SZCZEGÓŁY

Portal "Życie Polska" pisał również: JEST SZANSA NA ODWOŁANIE SIĘ DO ZUS W SPRAWIE ODRZUCENIA WNIOSKU O 500 PLUS DLA SENIORA. EMERYCI MUSZĄ PAMIĘTAĆ O JEDNYM. KLUCZOWY JEST TUTAJ CZAS

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIEPOKOJĄCE WIEŚCI DOTYCZĄCE MONIKI MILLER. WNUCZKA LESZKA MILLERA OD KILKU DNI ZNAJDUJE SIĘ W SZPITALU. LEKARZE ZDECYDOWALI SIĘ PRZEKAZAĆ DIAGNOZĘ