Święta Bożego Narodzenia mają niezwykle ogromne wrażenie dla praktykujących katolików. Jednak nie tylko wierzące osoby obchodzą te szczególne dni w roku.

Maja Bohosiewicz obchodzi święta w inny sposób

Jak podaje portal Pudelek, Maja Bohosiewicz nie jest osobą wierzącą, jak sama deklaruje, a mimo tego decyduje się na celebrację Bożego Narodzenia. Jak wyznała gwiazda, jest to dla niej idealna okazja do spędzenia czasu ze swoimi najbliższymi i odpoczynku. Okazuje się jednak, że nie wszystkim podoba się takie podejście.

Słowa Mai Bohosiewicz nie spodobały się bowiem znanej gwieździe – Idzie Nowakowskiej. Jak wiemy znana prezenterka odważnie mówi o tym, że jest osobą wierzącą. Niejednokrotnie podejmowała już temat wiary w swoich postach i relacjach publikowanych na Instagramie.

Mocne słowa gwiazdy

Tym razem, podczas rozmowy z dziennikarzami Pudelka, Ida Nowakowska wyjawiła co myśli o osobach, które obchodzą Boże Narodzenie, jednocześnie deklarując, że nie są wierzące.

- Wszystkich zachęcam, żeby poznali historię Bożego Narodzenia i się w nią wciągnęli. Myślę, że wtedy zupełnie inaczej będą przeżywać te święta. Zachęcam do tego naprawdę, bo to jest coś przepięknego – mówiła gwiazda podczas wywiadu.

Co więcej, celebrytka odniosła się także do słów Mai Bohosiewicz. Jak wyznała Ida Nowakowska, dla niej święta bez wiary nie mają sensu, bowiem spotkanie rodzinne może zorganizować każdego innego dnia, a Boże Narodzenie to szczególny czas w roku, szczególnie ze względu na apsekty religijne.

Jak informował portal "Życie Polska": WIELKIE ZAMIESZENIE WOKÓŁ MACIEJA STUHRA! AKTOR NIE MIAŁ LITOŚCI DLA WIZERUNKU TVP. TELEWIZJA POLSKA POSTANOWIŁA ODPOWIEDZIEĆ ARTYŚCIE. TO MOCNE SŁOWA

Przypomnij sobie: DOBRE WIEŚCI DLA MILIONÓW POLAKÓW. ZAPADŁA WAŻNA DECYZJA DOTYCZĄCA NASZYCH FINANSÓW. CHODZI O CENY PRĄDU, GAZU I PALIWA. PREMIER WYJAŚNIŁ SZCZEGÓŁY

Portal "Życie Polska" pisał również: JEST SZANSA NA ODWOŁANIE SIĘ DO ZUS W SPRAWIE ODRZUCENIA WNIOSKU O 500 PLUS DLA SENIORA. EMERYCI MUSZĄ PAMIĘTAĆ O JEDNYM. KLUCZOWY JEST TUTAJ CZAS

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIEPOKOJĄCE WIEŚCI DOTYCZĄCE MONIKI MILLER. WNUCZKA LESZKA MILLERA OD KILKU DNI ZNAJDUJE SIĘ W SZPITALU. LEKARZE ZDECYDOWALI SIĘ PRZEKAZAĆ DIAGNOZĘ