Mariusza Czajka w jednym z wywiadów, jakiego udzielił dla tygodnika „Na żywo” wyznał, że jego życie w ostatnim czasie nie należało do najłatwiejszych. Aktor musiał zmagać się z ogromnymi problemami finansowymi.

Gorzkie wyznanie Mariusza Czajki

Jak podaje portal Pomponik, około roku temu aktor był zmuszony do zorganizowania zbiórki na pogrzeb swojej własnej mamy. Kobieta przez wiele lat pracowała jako nauczycielka języka polskiego, a więc jej renta nie należała do najwyższych.

Celem Mariusza Czajki było zebranie kwoty, która pomoże mu godnie pożegnać ukochaną mamę. Aktor nie spodziewał się jednak tak wielkiej życzliwości ze strony ludzi. Podczas zbiórki udało się bowiem zebrać 50 tysięcy złotych!

Dzięki tej kwocie Mariusz Czajka mógł spokojnie pochować swoją mamę, a dodatkowo starczyło mu funduszy, aby wyjechać na wakacje, na których nie był przez trzynaście lat. Teraz mężczyzna rozpoczął remont mieszkania, a pomagają mu w tym córka i jej chłopak, dzięki czemu koszty remontu będą nieco mniejsze, niż przy wynajęciu ekipy.

Aktor nie mógł liczyć na bliskich

Co więcej, aktor jest niezwykle wdzięczny dobrym ludziom, którzy w trudnych chwilach wyciągnęli do niego pomocną dłoń. Jak sam przyznaje, to dzięki temu jest teraz w stanie normalnie żyć i pracować!

- Wróciła mi chęć do życia. Czuję, że mama nade mną czuwa i pomaga mi z góry. Tęsknię za nią bardzo. Rok temu gasła każdego dnia, spędziliśmy razem ostatnią Wigilię – wyznał Mariusz Czajka podczas rozmowy z dziennikarzami tygodnika „Na żywo”.

Aktor zaznaczył także, że kiedy znalazł się w trudnych chwilach, nie mógł liczyć na wsparcie tych, których od wielu lat uważał za przyjaciół. Pomogli mu bowiem obcy ludzie lub też dalsi znajomi, od których wcześniej nie spodziewał się żadnej pomocy.

Jak informował portal "Życie Polska": JEST REAKCJA PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY NA FILMIK OPUBLIKOWANY PRZEZ WOJTKA SAWICKIEGO. CZY GŁOWA PAŃSTWA NEGUJE PROBLEMY OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Przypomnij sobie: TEGOROCZNA ZIMA MOŻE PRZYSPORZYĆ NAM WIELU PROBLEMÓW Z PRĄDEM! RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA RADZI JAK PRZETRWAĆ EWENTUALNE AWARIE

Portal "Życie Polska" pisał również: BARBARA KURDEJ-SZATAN TRACI CODZIENNIE POTĘŻNE PIENIĄDZE NA INSTAGRAMIE. AKTORKA MIERZY SIĘ Z KONSEKWENCJAMI SWOJEGO WPISU. ZARABIAŁA WIELKIE SUMY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KONTROWERSYJNA SYTUACJA W PROGRAMIE "ROLNIK SZUKA ŻONY"! WIDZOWIE SĄ ZASKOCZENI TAKIM OBROTEM SPRAW