Najnowsze fotografie, które raz po raz publikowane są w mediach społecznościowych Joanny Opozdy cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony fanów. Nietrudno zauważyć, że aktorka znajduje się w pełni szczęścia. Chętnie pokazuje fanom ciążowe krągłości. Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę fenomenalnie!

Związek Joanny Opozdy oraz Antka Królikowskiego bez cienia wątpliwości należy do tych głośniejszych i popularniejszych relacji w polskim show – biznesie. Wszystko to za sprawą rozstania, które miało miejsce jakiś czas temu, a następnie szybkiego powrotu do siebie oraz zawarcia związku małżeńskiego. Fani nie kryli w związku z tym zaskoczenia i już wtedy pojawiały się pierwsze domysły o ciąży aktorki.

Po kilku miesiącach spekulacje fanów się potwierdziły - aktorka oficjalnie oświadczyła, że wraz z mężem spodziewają się dziecka. Fani niedowierzali, a także oszaleli z radości! W momencie przesłali aktorce mnóstwo ciepłych słów i gratulacji.

Wygląda fenomenalnie!

Kiedy brzuch aktorki z czasem zaczął stawać się coraz bardziej widoczny, kobieta coraz chętniej zaczęła pokazywać go fanom. Ostatnio na Instagramie aktorki pojawiła się relacja z studia masażu, któremu poddała się ciężarna. Fani jednogłośnie przyznali, że w komplecie dresowym, jaki miała na sobie wyglądała wręcz zjawiskowo!

Asia Opozda/ instagram: asiaopozda


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT