Fani programu „The Voice of Poland” poznali już zwyciężczynię dwunastej edycji „The Voice of Poland”. Ku zaskoczeniu wszystkich została nią Marta Burdynowicz, mimo że wiele osób wskazywało, że liderem finału bez wątpienia jest Wiktor Dyduła!

Widzowie mieli wiele do zarzucenia artystce!

W dwunastej edycji „The Voice of Poland” po raz pierwszy na fotelu jury zasiadła Sylwia Grzeszczak, zastępując tym samym Michała Szpaka. Nie da się ukryć, że znana piosenkarka wprowadziła do show sporo kontrowersji. Okazuje się jednak, że gwiazda nie zamierza rezygnować z udziału w kolejnych edycjach programu!

Jak przypomina portal Pomponik, wiele widzów zarzucało artystce, że dobiera uczestnikom show repertuar, który niekoniecznie pasuje do ich zdolności wokalnych, ale jest zgodny z preferencjami gwiazdy.

Czy gwiazda zostanie w programie?

Podczas rozmowy z dziennikarzami portalu Pomponik gwiazda wyznała, jakie są jej odczucia na temat udziału w programie i czy udało jej się nawiązać relacje z uczestnikami!

- Przede wszystkim dla mnie najważniejsi są uczestnicy. Dla mnie to była współpraca, która myślę, że zaowocuje czymś fajnym. Nasze relacje zostaną na zawsze i to się najbardziej liczy – wyznała Sylwia Grzeszczak.

Czy faktycznie Sylwię Grzeszczak zobaczymy w kolejnej edycji „The Voice of Poland”? Na pewne informacje w tej sprawie musimy jeszcze nieco poczekać!

Jak informował portal "Życie Polska": TEGOROCZNA ZIMA MOŻE PRZYSPORZYĆ NAM WIELU PROBLEMÓW Z PRĄDEM! RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA RADZI JAK PRZETRWAĆ EWENTUALNE AWARIE

Przypomnij sobie: DOROTA RABCZEWSKA OTRZYMAŁA PROKURATORSKIE ZARZUTY! DODA TŁUMACZY SWOJĄ SYTUACJĘ NA INSTAGRAMIE. PROKURATURA POSTANOWIŁA WYDAĆ SPECJALNE OŚWIADCZENIE

Portal "Życie Polska" pisał również: BARBARA KURDEJ-SZATAN TRACI CODZIENNIE POTĘŻNE PIENIĄDZE NA INSTAGRAMIE. AKTORKA MIERZY SIĘ Z KONSEKWENCJAMI SWOJEGO WPISU. ZARABIAŁA WIELKIE SUMY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KONTROWERSYJNA SYTUACJA W PROGRAMIE "ROLNIK SZUKA ŻONY"! WIDZOWIE SĄ ZASKOCZENI TAKIM OBROTEM SPRAW