Hubert Urbański jest gwiazdą TVN od wielu lat, a prowadzony przez niego teleturniej „Milionerzy” cieszy się niesłabnąca popularnością. Prezenter znany jest ze swojego profesjonalizmu, ale również charakterystycznego poczucia humoru, a przy tym opanowania, które wymagane jest przy prowadzeniu tak emocjonującego show jak gra o milion złotych.

Gwiazdor TVN postanowił dłużej nie ukrywać prawdy i poinformował swoich fanów, że w obecnym czasie nie czuje się dobrze. Ma umierać z tęsknoty! Niezwykle szczere i poruszające wyznanie prezentera poruszyło internautów. O co chodzi?

Hubert Urbański wyznał prawdę na temat swojego stanu! Co dzieje się z gospodarzem „Milionerów”? powiedział, ze usycha z tęsknoty!

Jak informuje „Super Express” Hubert Urbański stara się strzec swojej prywatności i nie dzieli się z mediami szczegółami z życia. Jednak w tej chwili pokusił się o naprawdę przejmujące wyznanie, które poruszyło jego obserwatorów na Instagramie.

Urbański stwierdził wprost, że usycha z tęsknoty i nie ma apetytu! Jaki jest powód jego kiepskiego stanu? Może on nieźle zaskoczyć! Gwiazdor TVN ma bowiem dość nagrywania kolejnych odcinków „Milionerów”… bez udziału publiczności.

„Milionerzy bez publiczności w studiu, to jak dobry obiad przy pustym stole - można, ale jakoś tak… Tęsknię” – zdradził swoim fanom, dlaczego źle się czuje.

Hubert Urbański jest prowadzącym „Milionerów” od 1999 roku. Emisja teleturnieju miała miejsce w latach 1999-2003, 2008-2010 i od 2017 roku do dziś. Prezenter ma cztery córki: 31-letnią Mariannę i 27-letnią Krystynę ze związku z Urszulą Engelmayer i 12-letnią Stefanię, a także 10-letnią Danutę z relacji z Julią Chmielnik.

Jak informował portal "Życie PL": PRAWDA O PRZEJŚCIU AGUSTINA EGURROLI DO TELEWIZJI POLSKIEJ WYSZŁA NA ŚWIATŁO DZIENNE! WIADOMO JUŻ, DLACZEGO GWIAZDOR ZDECYDOWAŁ SIĘ NA TAKI KROK

Przypomnij sobie: PIOTR ŻYŁA NICZYM SPIDER-MAN? UWIELBIANY PRZEZ MILIONY POLAKÓW SKOCZEK NARCIARSKI POKAZAŁ SZTUCZKĘ Z TRENINGÓW. FANI SPORTOWCA WPADLI W ZACHWYT

Portal "Życie PL" pisał również: JAK CZUJE SIĘ BOGUMIŁA WANDER? LEGENDA TELEWIZJI POLSKIEJ W CORAZ TRUDNIEJSZEJ SYTUACJI. DO KIN TRAFIŁ FILM Z OSTATNIM WYSTĄPIENIEM PREZENTERKI

Pisaliśmy również o: MICHAŁ WIŚNIEWSKI NIE CHCE POKAZAĆ, JAK WYGLĄDA JEGO NAJMŁODSZE DZIECKO? SYN LIDERA ICH TROJE WRZUCIŁ DO SIECI ZDJĘCIE BRATA. CO STAŁO SIĘ POTEM