Krzysztof Jackowski od dłuższego czasu raczy swoich widzów na kanale w serwisie YouTube nowymi, często mocno poruszającymi, a nawet przerażającymi wizjami dotyczącymi przyszłości Polski, Europy i świata. Często mają one odbicie w rzeczywistości, ale równie często dotyczą zjawisk, które zdaniem jasnowidza będą zachodzić niepostrzeżenie, aż dotrze do nas powaga sytuacji, w której się znaleźliśmy.

Tym razem, Krzysztof Jackowski w nowej wizji zdradził Polakom wydarzenia, które mają mieć miejsce w najbliższych tygodniach. Mówił o tym, co najpewniej zdarzy się w listopadzie,. W jego przepowiedni znalazł się tez premier polskiego rządu, Mateusz Morawiecki. Co Jackowski miał do powiedzenia na temat polityka?

Krzysztof Jackowski o tym, co zdarzy się w kolejnych tygodniach. W jego wizji Mateusz Morawiecki. Mamy spodziewać się najgorszego?

Na kanale jasnowidza w serwisie YouTube pojawił się nowym film, który budzi niepokój nawet wśród sympatyków Jackowskiego. Jego nowe przewidywania nie są optymistyczne, delikatnie powiedziawszy i dotyczą przyszłości politycznej urzędującego premiera. Co zdaniem jasnowidza spotka Mateusza Morawieckiego?

Według Krszytofa Jackowskiego widać, ze premier Morawiecki jest zmęczony tym, co dzieje się na scenie politycznej pod jego przywództwem, co powoduje u niego zgorzknienie i zniechęcenie. Plan działań, który miał sobie założyć szef polskiego rządu ma nie iść według jego myśli.

Jasnowidz stwierdził, że dostrzega w premierze pewien rodzaj cierpienia, a także konkretne obawy i niepewność jutra. Zdaniem wróżbity, może dojść do wycofania się z rządu premiera i czterech innych osób.

Później Jackowski przeszedł do kwestii dramatycznych wydarzeń, które mają mieć miejsce w listopadzie. W którejś części świata ma dojść do ataku na „wielki budynek”, być może administracji, w który „coś uderzy”.

Jak informował portal "Życie Polska": SMUTNE WIEŚCI OBIEGŁY MEDIA. NIE MA WŚRÓD NAS ZNANEGO POLAKA. TO WIELKA STRATA SZCZEGÓLNIE DLA POLSKICH INTERNAUTÓW. MĘŻCZYZNA MIAŁ UZNANIE WIDZÓW

Przypomnij sobie: DUŻA GRUPA POLAKÓW MOŻE OTRZYMAĆ WYPOWIEDZENIE Z PRACY W NAJBLIŻSZYM CZASIE. POWODEM WYPŁATY Z PROGRAMU 500 PLUS. MOWA NAWET O PONAD 12 TYSIĄCACH OSÓB

Portal "Życie Polska" pisał również: NIESAMOWITE DONIESIENIA MEDIÓW O KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU. MOWA O JEGO MIEJSCU SPOCZYNKU. NA NOWYM POMNIKU MAJĄ ZAJŚĆ SPORE ZMIANY. NOWATORSKI POMYSŁ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: RAFAŁ BRZOZOWSKI OBIEKTEM NOWYCH MEDIALNYCH DONIESIEŃ. WOKALISTA MIAŁ ZNÓW SIĘ ZAKOCHAĆ. OBIEKTEM JEGO UCZUĆ NIE JEST EDYTA GÓRNIAK. O KOGO CHODZI