Marta Manowska jest jedną z najbardziej lubianych prezenterek w naszym kraju! Gwiazda prowadzi takie znane programy jak „The Voice Senior” czy „Sanatorium miłości”, a także „Rolnik szuka żony”. Co więcej, Marta Manowska jest także autorką trzech książek!

Czy Marta Manowska faktycznie była w ciąży?

Jak informuje portal Jastrząb Post, od pewnego czasu Marta Manowska pozostaje w szczęśliwym związku z Adamem, jednak gwiazda nie chce ujawniać szczegółów na temat swojego prywatnego życia. Co więcej, gwiazda twierdzi, że dla niej miłość jest na całe życie, a druga osoba powinna być do niej bardzo podobna i żyć podobnym życiem!

Już jakiś czas temu media rozpisywały się na temat ciąży Marty Manowskiej, jednak gwiazda nie komentowała tych doniesień. Co więcej, fani także doszukiwali się ciąży u swojej ulubionej prezenterki, bowiem Marta Manowska ubierała ostatnio nieco luźniejsze ubrania! Sama gwiazda nie odpowiedziała jednak na te doniesienia.

Bardzo ważny wpis!

Poruszenie wywołał jednak post, który pojawił się na instagramowym profilu Marty Manowskiej. Gwiazda opublikowała bowiem zdjęcie kobiety trzymającej dziecko. Okazało się jednak, że nie jest to Marta Manowska, a Marianna Gierszewska, która niedawno urodziła. Fotografia pojawiła się na profilu gwiazdy z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego.

- Światowy dzień zdrowia psychicznego. I ja nad zdrowiem chciałabym zatrzymać się dziś… bardziej. Bo żeby do tego zdrowia dojść, musisz przejść przez miejsca schorowane. Musisz przejść przez kłujące wspomnienia i tak, w sercu, Łagodnie je utulić. Musisz zatrzymać się przy trudnej pamięci ciała. I w tych bólach, czasem dosłownych, a czasem tylko symbolicznych, postarać się spojrzeć na nią bardziej - fragment tekstu, który napisała Marianna Gierszewska, a który udostępniony został na profilu Marty Manowskiej.

Jak zatem widzimy, doniesienia na temat ciąży Marty Manowskiej okazały się nie być prawdziwe! Sam wpis opublikowany na profilu gwiazdy poruszył natomiast niezwykle ważny temat.

Jak informował portal "Życie Polska": NIECODZIENNA SYTUACJA MIAŁA MIEJSCE W JEDNEJ Z PARAFII! DUCHOWNY NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE MOŻE DO TEGO DOJŚĆ I POSTANOWIŁ ZAREAGOWAĆ

Przypomnij sobie: W KOŚCIELE RZYMSKOKATOLICKIM ZAJDĄ NIESPOTYKANE PRZEZ DEKAD ZMIANY. PAPIEŻ FRANCISZEK POSTANOWIŁ ROZPOCZĄĆ WIELKĄ REFORMĘ. UDZIAŁ MA MIEĆ KAŻDY WIERNY

Portal "Życie Polska" pisał również: EWA KRAWCZYK WYSZŁA Z NOWĄ OFERTĄ DO SYNA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA. JEJ PROPOZYCJA MA BYĆ POWALAJĄCA. IGOR KRAWCZYK OD RAZU RIPOSTOWAŁ POMYSŁ MACOCHY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: INSTYTUT METEOROLOGII I GOSPODARKI WODNEJ WYDAŁ OSTRZEŻENIA POGODOWE! DZISIEJSZA POGODA BĘDZIE NIEBEZPIECZNA