Nie da się ukryć, że Dariusz Szpakowski jest jednym z najpopularniejszych komentatorów sportowych w naszym kraju. Jednak w ostatnim czasie kibice mocno skomentowali działania komentatora i nie chcieli, aby jego głos towarzyszył im podczas finałowego meczu Euro 2020.

Skąd krytyka?

Jak podaje portal Plotek, Dariusz Szpakowski zniesmaczył kibiców, kiedy to podczas ostatniego meczu reprezentacji Polski na Euro 2020 od samego początku zdawał się nie być przekonany, co do wygranej naszej reprezentacji.

Warto także wspomnieć, że kibice już niejednokrotnie zwracali uwagę na fakt, że popularny komentator popełnia wiele błędów merytorycznych podczas komentowania meczu na żywo.

Jak się okazuje, właśnie krytyka skierowana od kibiców spowodowała, że Marek Szkolnikowski – dyrektor działu sportowego TVP zdecydował, że Dariusz Szpakowski nie będzie komentował tegorocznego finału Euro, podczas którego reprezentacja Anglii zmierzyła się z reprezentacją Włoch.

Pojawiły się głosy wsparcia!

Okazuje się jednak, że nie wszyscy kibice byli zadowoleni z takiego obrotu spraw. Wiele osób stanęło w obronie Dariusza Szpakowskiego, a wśród nich znalazła się między innymi żona popularnego komentatora – Grażyna Strachota.

- W tej sprawie nie chodzi jednak o brak możliwości czy sił Dariusza. On jest w dobrej formie. Nie będę jednak wdawała się w szczegóły i rozbierała to na czynniki pierwsze. Na wszystko przyjdzie czas... To zaskakująca sytuacja – zaznaczyła kobieta podczas rozmowy z dziennikarzami Faktu.

Dodatkowo żona komentatora podziękowała za słowa wsparcia, które wiele osób kierowało w stronę Dariusza Szpakowskiego.

Jak informował portal "Życie PL": NIEZWYKLE WAŻNY APEL DO WIDZÓW PROGRAMU INFORMACYJNEGO. PIOTR KRAŚKO W SIECI ZWRÓCIŁ SIĘ DO WSZYSTKICH FANÓW W PALĄCEJ SPRAWIE. SYTUACJA JEST ISTOTNA

Przypomnij sobie: SMUTNE WIEŚCI DLA FANÓW MUZYKI. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS ZNANEGO I LUBIANEGO ARTYSTY. MIAŁ ZALEDWIE 49 LAT! OD FANÓW PŁYNIE MORZE KONDOLENCJI DLA BLISKICH

Portal "Życie PL" pisał również: WYPADEK W JAMNICY PORUSZYŁ CAŁĄ POLSKĘ. OSTATNIE POŻEGNANIE RODZICÓW TRÓJKI CHŁOPCÓW WYWOŁAŁO LAWINĘ ŁEZ. PREZENT OD DZIECI ZŁAMAŁ SERCA WIELU OSÓB

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJNE ZAMIESZANIE NA BRYTYJSKIM DWORZE. DECYZJA KSIĘCIA KAROLA MIAŁA SPOTKAĆ SIĘ ZE SPRZECIWEM. CO WYMYŚLIŁ PRZYSZŁY KRÓL? CHODZI O KSIĘCIA EDWARDA