Znany i bardzo lubiany dziennikarz postanowił zabrać głos w sprawie słynnej ustawy medialnej, która ma w znaczący sposób dotknąć telewizji TVN. Piotr Krasko w niezwykle ważnych dla niego słowach zwrócił się bezpośrednio do widzów, dziękując za zaufanie i wsparcie. Zwrócił się również z niezwykle ważną prośbą. Mowa o wsparciu stacji w tym trudnej dla niej czasie.

Od kilku dni prezenter „Faktów” TVN regularnie dzieli się z widzami i fanami myślami dotyczącymi mediów w Polsce, a także pracy na obecnym stanowisku w stacji TVN. Jego słowa spotkały się z dużym odzewem.

Piotr Kraśko w mocnych słowach o tzw. ustawie medialnej. Prezenter TVN podziękował widzom za wsparcie dla stacji. Sprawa jest niezwykle poważna.

Piotr Kraśko w mediach społecznościowych nie kryje, że praca w TVN daje mu dużo satysfakcji i radości, a same warunki pracy w stacji są bardzo dobre. Postanowił również wspomnieć o świetnej atmosferze przy produkcji programu informacyjnego. Dziennikarz postanowił również zabrać głos w sprawie zamieszania wokół tzw. ustawy medialnej. Od kilku dni wszystkie media mówią niemal wyłącznie o tym.

Na Instagramie Piotra Kraśki ukazał się materiał wideo, na którym możemy zobaczyć, czego Polki i Polacy nie mogliby zobaczyć bez istnienia wolnych mediów. Znalazły się tam ujęcia m.in. Tomasza Komendy, kardynała Dziwisza, a także osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie, którzy walczą o godne warunki życia.

„Media są tylko tak silne jak ich widzowie. Wszystko zawdzięczamy Wam. W tej opowieści, każdego dnia jesteście najważniejsi. Dziękujemy i bądźcie z nami” - napisał Piotr Kraśko, cytowany przez Super Express.

Jak informował portal "Życie PL": WYSTARCZY KILKA PROSTYCH METOD, A MRÓWKI NA BALKONIE ZNIKNĄ W CIĄGU KILKU CHWIL! JAK POZBYĆ SIĘ TYCH OWADÓW? PEWNA SPOSOBY ZNANE PRZEZ NASZE BABCIE

Przypomnij sobie: DZIECI ANNY PRZYBYLSKIEJ ROSNĄ JAK NA DROŻDŻACH. NAJMŁODSZY SYN AKTORKI WŁAŚNIE SKOŃCZYŁ 10 LAT. INTERNAUCI DOSTRZEGLI UDERZAJĄCE PODOBIEŃSTWO DO MAMY

Portal "Życie PL" pisał również: ZAKOCHANA W SWOIM SYNKU AGNIESZKA WŁODARCZYK POSTANOWIŁA POKAZAĆ NOWE ZDJĘCIE MALEŃSTWA. MAŁGORZATA ROZENEK RZUCIŁA ŻARTEM NA TEMAT IMIENIA CHŁOPCA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: EMERYCI I RENCIŚCI MOGĄ LICZYĆ NA NAJWYŻSZĄ WALORYZACJĘ ŚWIADCZEŃ W HISTORII POLSKI? SENIORZY POWINNI SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA DUŻA PODWYŻKĘ W 2022 ROKU