Jednak zawsze istnieją granice, których nie należy przekraczać. W tym przypadku bezczelnie oszukali. Nie rozumiem, jak można to zrobić w odniesieniu do żony, z którą mieszkałeś przez wiele lat.

Mój ojczym poślubił moją matkę 30 lat temu. Niedawno powiedział: „Przepisałem twoje mieszkanie dla mojego syna. Rozumiem, że może cię to zdenerwować, ale wierzę w twoje dobre serce. Jestem ci wdzięczny za twoją miłość i troskę. Ale moje dziecko potrzebuje pomocy, a ty na pewno nie zostaniesz bezdomna”.

Oboje są na emeryturze od wielu lat. Wiek zbiera swoje żniwo, więc człowiek nie może już samodzielnie poruszać się tak sprawnie, jak kiedyś. We wszystkim pomaga mu żona. Całe życie małżeńskie upłynęło w harmonii i wzajemnym zrozumieniu. Doceniam akt ojczyma, który kiedyś adoptował dzieci swojej kobiety. Zastąpił naszego ojca.

Moja siostra i ja dorastaliśmy dawno temu. Każdy ma swoją rodzinę. Mamy przyrodniego brata, którego mój ojczym nigdy więcej nie widział po rozwodzie z pierwszą żoną.

Ale dosłownie w zeszłym tygodniu moja mama odwiedziła mnie z dziwnym niepokojem w oczach. Długo nie odważyła się rozmawiać, aż w końcu zapytała, czy zaakceptowałabym ją do zamieszkania ze mną, gdyby coś się nagle stało.

Moje pierwsze przypuszczenia, że ​​mama chciała rozwieść się z ojczymem, nie sprawdziły się. Potem opowiedziała o tym, co się stało. Mężczyzna postanowił oddać jej dom swojemu synowi. Oczywiście matka nie ma powodu do zmartwień. Chętnie zabiorę ją do siebie. Jednak problem jest inny: czuje się zdradzona. W końcu ojczym podjął tę decyzję bez jej wiedzy.

Ja także postrzegałam ten dom jako swój dom. Uderzyło mnie działanie jej męża. Co więcej, nie ma pojęcia, gdzie jest jego syn i co się z nim dzieje.

Siostra była jeszcze bardziej zszokowana tą sytuacją. Próbuje przekonać matkę, by zakwestionowała testament w sądzie. Teraz nie wiemy, co robić i jak się zachować.

To też może cię zainteresować: Córka Kasi Kowalskiej czuje się znacznie lepiej po zdrowotnych perturbacjach. Jak teraz wygląda Ola

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Michał Wiśniewski przeżywa trudne chwile. Wciąż nie poradził sobie z tą ogromą stratą. O co chodzi

O tym się mówi: Odszedł Bronisław Cieślak. Ewa Florczak zdradziła, jaki był naprawdę znany aktor