Mam na imię Marta i od zawsze słyszałam, że jestem cudowna, choć nigdy nie byłam tak zgrabna, jak inne koleżanki. Może właśnie to usiłowali we mnie zagłuszyć rodzice, gdy stale od nich słyszałam, że jestem najlepsza we wszystkim...

Starzy ludzie powinni iść do domu starców

Z jednej strony dobrze mi było z myślą, że Dominik się mną zainteresował, z drugiej zaś wciąż miałam wrażenie, że zaraz wymknie mi się z rąk. Kobieca intuicja podpowiedziała mi, że natychmiast powinnam zajść z nim w ciążę, bo było jasne, że jego matka nie pozwoli mu na porzucenie ciężarnej.

Jego rodzice i młodszy brat od początku grali mi na nerwach, choć od lat starałam się ich tolerować. Moja harcerska przygoda splotła się z przygodą Dominika, a potem się okazało, że jego młodszy brat też się tym zainteresował. Jeździliśmy na te same obozy! Ich wścipska matka ciągle kontrolowała Dominika, mi udzielała rad, o które nie prosiłam, ale znosiłam dzielnie wszystko.

Gdy zaczęliśmy się spotykać, Dominik zarządził, że wynajmiemy mieszkanie nad mieszkaniem jego rodziców. Mimo wszystko większość czasu spędzaliśmy u nich, gdyż nie chciało mi się wysilać, by dorównać "teściowej" w gotowaniu. Jak chciał, żebym dała mu obiad jak u mamusi, wysyłałam go piętro niżej. Potem zawsze mnie wołał na obiad i tak to nie musiałam gotować.

YT

Gdy zaszłam w ciążę, przestałam pracować i szybko zaczęło brakować pieniędzy, więc zrezygnowaliśmy z wynajmu mieszkania i zamieszkaliśmy z rodzicami Dominika. Było ciężko, gdyż jego młodszy brat Bogdan nie znosił mnie - ze wzajemnością.

Gdy wyremontował pokoje, zaczął się rządzić i rozstawiać nas po kątach, jakby mieszkanie było tylko jego. Powiedziałam Dominikowi, żeby uświadomił rodzicom, że ich wnuk jest w drodze i powinni zrobić nam miejsce, a Bogdan powinien znaleźć własne mieszkanie jako pełnoletni gość...

Gdy Dominik wspomniał o tym rodzicom, wściekli się i kazali nam się wynosić. Jak tak można! Czy domy opieki nie są stworzone własnie dla takich, jak oni? Stała opieka, rozrywki i rówieśnicy - czego chcieć więcej?

YT

O tym się mówi: „Jestem bajeczna!”: 70-letnia kobieta młodsza o 20 lat po niezwykłej metamorfozie. O co chodzi

Zerknij tutaj: Życzenia z okazji dnia kobiet złożone przez księży wywołały w sieci prawdziwą burzę. Reakcja była błyskawiczna