Miałam wtedy 12 lat i nie mogłam zrozumieć, dlaczego mój tata zaczął zbierać swoje rzeczy, a potem na zawsze zniknął z naszego życia. Widziałam, jak moja matka robi wszystko, co w jej mocy, aby zapewnić nam obojgu dobre życie.

Nic nam nie było, dopóki moja matka nie miała innego mężczyzny. W tym okresie ukończyłam szkołę. Moja mama zaproponowała Krzysztofowi zamieszkanie z nami, wkrótce został drugim mężem mojej mamy. Nie czułam się przy nim zbyt dobrze.

Moja mama miała wtedy zaledwie 37 lat, a Krzysztof był o dziesięć lat młodszy od niej. Byłam nawet zniesmaczona, gdy na nich patrzyłam. Na początku nie chciałam w rodzinie Krzysztofa, ale w końcu zostaliśmy przyjaciółmi. Jak się okazało, był osobą szczerą i otwartą i wciąż miał o czym porozmawiać.

Ale moja mama i Krzysztof mieszkali razem tylko przez dwa lata, a potem rozwiedli się. Moja mama bardzo się tym martwiła. Miałam wtedy zaledwie 19 lat. Jakże zdziwiłam się, gdy Krzysztof napisał do mnie, że nie będzie mógł już być z mamą, bo zakochał się we mnie po uszy. Później zaprosił mnie, abym wyjechała z nim do innego miasta.

Po długim namyśle zgodziłam się. Mojej mamie powiedziałam, że ​​poszłam na uniwersytet w innym mieście, spakowałam się i wyjechałam. Minęły trzy lata, moja mama i ja mamy dobre relacje, ale nie mogę się jej do tego przyznać. Bardzo mi wstyd, że zakochałam się w Krzysztofie… Niedawno się pobraliśmy, on pracuje, a ja studiuję.

Szczerze się kochamy, ale jestem zniesmaczona, że zdradziłam moją najdroższą osobę. Teraz jestem w ciąży i naprawdę brakuje mi wsparcia matki. Szczerze mówiąc, nie wiem, jak moja mama w ogóle może zareagować na takie wiadomości.

Moja teściowa okazała się bardzo trudną osobą, w ogóle nie chce mnie zaakceptować, a my z nią mieszkamy. Nie musimy jeszcze przeprowadzać się do wynajmowanych mieszkań. Ale wiem, że wszystko znoszę dla mojego ukochanego męża.

Są chwile, kiedy naprawdę chcę przytulić mamę, powiedzieć wszystko, przeprosić, ale boję się, że wyrzeknie się mnie na zawsze. Co robić, nie wiem. Jak jej wszystko powiedzieć? Naprawdę chcę, żeby teraz była w pobliżu, ale nie mogę nawet do niej pójść, wstydzę się.

Dobrze zaczynam zdawać sobie sprawę, że każdego dnia coraz trudniej jest kłamać i ukrywać prawdę. A kiedy moja mama dowie się, że przez cały czas ukrywałam przed nią prawdę, na pewno nie wybaczy...

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POLACY POWINNY SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI! JUŻ OD 1 MARCA WRACA WAŻNY DLA ZDROWIA I ŻYCIA ZAKAZ. ZA JEGO ZŁAMANIE MOŻNA PONIEŚĆ SROGIE KONSEKWENCJE

O tym się mówi w Polsce: WALORYZACJA NIEKORZYSTNA DLA WIELU SENIORÓW? CHODZI O PROGRAM 500 PLUS DLA EMERYTÓW! WIELE OSÓB MOŻE STRACIĆ PIENIĄDZE! SĄ POWODY DO NIEPOKOJU

O tym się mówi na świecie: WPŁYW DŹWIĘKU BICIA SERCA NA PŁACZ NOWORODKA. TE INFORMACJE MOGĄ ZASKOCZYĆ NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH RODZICÓW I DZIADKÓW