Wiesława Kwiatek to jedna z uczestniczek popularnego programu „Sanatorium miłości”. Kiedy kobieta zdecydowała, że weźmie udział w produkcji nie wiedziała, że spotka ją coś, co mocno utrudni jej życie. Okazuje się jednak, że po deszczu zawsze wychodzi słońce!

Ciężkie chwile dla kobiety

Jak informuje portal Pomponik, kobieta radziła sobie jak tylko mogła, aby poprawić swoją sytuację finansową! Niegdyś opowiedziała o tym w programie „Sanatorium miłości”.

- Mam niską emeryturę, dorabiam sobie graniem w filmach i statystowaniem w programach, moje zdjęcia są w agencji aktorskiej i dzięki temu miałam sporo zleceń. Grałam u Krzysztofa Zanussiego i Bartosza Konopki – wyznała Wiesława Kwiatek.

Okazuje się jednak, że obecnie kobieta nie otrzymuje już tylu propozycji, bowiem jest kojarzona z programem „Sanatorium miłości”. Okazuje się jednak, że kobieta nie ma urazy do TVP!

Pozytywne nastawienie przyniosło sukces!

Co więcej, kobieta nie załamała się nawet podczas pandemii. Jak wyznała, od samego początku mogła liczyć na ogromne wsparcie swojego syna, jego żony oraz wnuczki. Jak się okazuje, pozytywne podejście opłaciło się bowiem już od pewnego czasu ponownie otrzymuje wiele propozycji współpracy!

Warto zaznaczyć, że już niebawem Wiesławę Kwiatek będziemy mogli oglądać w serialu „Piękni i bezrobotni” emitowanym na antenie Polsatu. Kobieta zagra tam u boku Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka! Jak Polacy przyjmą nową produkcję? Okaże się już niebawem!

Jak informował portal "Życie PL": NIESAMOWITA SYTUACJA MIAŁA MIEJSCE W JEDNYM Z REGIONÓW POLSKI. ROLNIK ZROBIŁ CO TYLKO MÓGŁ, ABY POMÓC RATOWNIKOM MEDYCZNYM DOTRZEĆ DO PACJENTA

Przypomnij sobie: MAGDA GESSLER WYJAWIŁA PRAWDĘ, KTÓRĄ UKRYWAŁA PRZEZ LATA? FANI ZNANEJ RESTAURATORKI NIE KRYJĄ ZASKOCZENIA Z POWODU OSTATNIEJ NOWINY

Portal "Życie PL" pisał również: BARDZO SMUTNA WIADOMOŚĆ. WCZORAJ ODSZEDŁ OD NAS ZNANY I CENIONY SPORTOWIEC

O tym mówi się w Polsce: DAWID PODSIADŁO MA NA SWOIM KONCIE PRAWDZIWY REKORD! JEGO SERNIK JEST PO PROSTU ROZCHWYTYWANY PRZEZ FANÓW