To zdecydowanie nie jest dobry czas dla Doroty Gardias, którą wyjątkowo mocno dotknął ostatni rok. Prezenterka pogody otrzymała niepokojący wynik badań piersi i szybko okazało się, że to guz. Niemal natychmiast poddała się operacji usunięcia zmiany nowotworowej i szczęśliwie okazało się, ze nie jest to nic złośliwego.

Gdy prezenterka pogody mogła wreszcie odetchnąć z ulgą ponownie przyplątały się istotne problemy zdrowotne. Niedawno pogodynka wyznała otwarcie, że zaczęła w dość szybkim tempie chudnąć i nie rozumie, skąd to się wzięło!

Dorota Gardias zaczęła chudnąć w niezwykle szybkim tempie. Prezenterka pogody nie rozumie, jak to się dzieje. Ponownie poważne problemy zdrowotne?

Dorota Gardias przyznała, że problemy zdrowotne, których doświadczyła wcześniej pozwoliły jej docenić życie i czerpie jeszcze większą satysfakcję z tego, co ją spotyka i co robi. Jest optymistka i stara się pozytywnie patrzeć w przyszłość.

W rozmowie z Plejadą przyznała, że dziś czuje się już znacznie lepiej i wciąż pozostaje pod kontrolą lekarzy. Wyniki bada wskazuje na to, że pod względem zdrowotnym nic jej nie dolega. Jednak jedna istotna sprawa spędza jej sen z powiek – mimo regularnych posiłków i zdrowego odżywiania wciąż chudnie!

- Mówiąc poważnie: mam problem z wagą, cały czas chudnę i nie wiem, dlaczego, więc szukam przyczyny w organizmie. Mam nadzieję, że to tylko jakiś taki moment i to nic poważnego – powiedziała, cytowana przez „Super Express”.

Dorota Gardias/YouTube @Rossmann Polska

Jak informował portal "Życie Polska": NAJNOWSZE DONIESIENIA O RUCHACH ROSJAN NA UKRAINIE. WEDŁUG INFORMACJI USA ŻOŁNIERZE ROSYJSCY PRZYSTĄPILI DO OFENSYWY. JAKIE SĄ SZANSE NA ICH WYGRANĄ

Przypomnij sobie: PO BLISKO TRZECH DEKADACH MARIANNA DUFEK ZDRADZIŁA WIELKI SEKRET MAŁŻEŃSTWA Z KAMILEM DURCZOKIEM. DZIENNIKARKA PODZIELIŁA SIĘ WSPOMNIENIAMI ZE ŚLUBU

Portal "Życie Polska" pisał również: CI MĘŻCZYŹNI PRAKTYCZNIE NIGDY NIE ZDRADZAJĄ. NA JAKIE MĘSKIE IMIONA ZWRACAĆ UWAGĘ PRZY WYBORZE PARTNERA. NIEKTÓRE WIERNOŚĆ MAJĄ WPISANĄ W CHARAKTER

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: UKRAIŃSKI WYWIAD PRZEKAZAŁ ZASKAKUJĄCE INFORMACJE NA TEMAT WŁADZ ROSJI. KREML MIAŁ PLANOWAĆ INWAZJĘ NA ZUPEŁNIE INNY KRAJ. CHODZI RÓWNIEŻ O SĄSIADA