Jak donosi serwis Interia Kobieta, Agata Kornhauser-Duda postanowiła w mocny sposób skomentować działania żołnierzy Federacji Rosyjskiej na Ukrainie. Pierwsza Dama pojechała bowiem do Lublina, by tam wesprzeć żołnierzy pomagających uchodźcom wojennym. Choć żona prezydenta znana jest ze swojej skromności i dość powściągliwego podejścia do publicznego wyrażania zdania.

Tym razem żona prezydenta Andrzeja Dudy postanowiła wygłosić oficjalne przemówienie. Powiedziała wprost, co myśli o działania rosyjskich żołnierzy na Ukrainie. Jej słowa wybrzmiały dość mocno!

Pierwsza Dama wypowiedziała się na temat rosyjskich żołnierzy. Agata Duda nie przebierała w słowach. Stwierdziła, że dla niej to „bestialstwo”

Mimo tego, że rzadko zabiera głos to Agata Duda podczas spotkania z żołnierzami postanowiła wyrazić wprost, co czuje w obecnej sytuacji, w której znalazła się nie tylko Ukraina, ale i Polska, a także cała Europa. Wygłosiła niesamowicie żarliwe przemówienie. Widać, że wojna na Ukrainie wzbudza w Pierwszej Damie wyjątkowo duże emocje.

- Trzeba nazwać sprawę po imieniu: to jest bestialstwo i akt ludobójstwa, które muszą zostać przez wszystkich potępione, a sprawcy powinni zostać ukarani – powiedziała Pierwsza Dama.

Agata Duda wyraziła swój sprzeciw wobec działań wojennych prowadzonych przez Rosjan na Ukrainie jako kobieta, żona i matka.

Jak informował portal "Życie Polska": JEDEN Z BLISKICH PRZYJACIÓŁ WŁADIMIRA PUTINA ZOSTAŁ ZŁAPANY PRZEZ UKRAIŃSKICH ŻOŁNIERZY. PREZYDENT ROSJI MA BYĆ OJCEM CHRZESTNYM CÓRKI POLITYKA

Przypomnij sobie: PREZYDENT ANDRZEJ DUDA PODJĄŁ WAŻNĄ DLA POLSKI DECYZJĘ I WŁAŚNIE WYBRAŁ SIĘ W PILNĄ PODRÓŻ. JUŻ WKRÓTCE SPOTKANIE Z ZEŁENSKIM! O CZYM BĘDĄ ROZMAWIAĆ

Portal "Życie Polska" pisał również: NIEBYWAŁE HASŁO POJAWIŁO SIĘ W OSTATNIM WYDANIU „WIADOMOŚCI” TVP! WIDZOWIE BYLI OBURZENI TYM, CO PRZECZYTALI NA PASKU INFORMACYJNYM. PROGRAM PRZERWANO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DOBRE WIEŚCI DLA FANÓW ZNANEGO FRANCUSKIEGO KUCHARZA. PASCAL BRODNICKI POJAWI SIĘ ZNÓW W TVN. GWIAZDOR POPROWADZI ZUPEŁNIE NOWY PROGRAM. O CO CHODZI