Nie da się ukryć, że Michał Szpak to jeden z najbardziej wyróżniających się artystów w naszym kraju. Muzyk słynie z dość kontrowersyjnych strojów, które przywdziewa na swoje występy.

Artysta nie przestaje komponować

Artysta ma także wierne grono fanów, które licznie pojawia się na jego koncertach. Płyty artysty rozchodzą się w zawrotnym tempie. Jego najpopularniejszy utwór to „Colour of your life”. Jednak muzyk nie poprzestaje na tym.

Jak podaje portal Jastrząb Post, ostatnio muzyk wydał nowy utwór, który przypadł do gustu fanom. Singiel nazywa się „Hallo Wodospad” i niebawem doczeka się teledysku.

Fani są pod wrażeniem utworu, który ostatnio opublikował Michał Szpak

Okazuje się, że Michał Szpak w swoim najnowszym utworze postanowił oddać część wielkim artystom. Na grafice dodanej do utworu możemy bowiem zobaczyć między innymi Czesława Niemena,, Davida Bowie, Krzysztofa Krawczyka czy Violettę Villas. Co więcej, wśród zdjęć pojawia się także fotografia psa Michała Szpaka - Hektora, którego muzyk adoptował ze schroniska.

Fani natychmiast zaczęli komentować utwór i wyrażają się o nim w superlatywach. Wiele osób nie może doczekać się także klipu oraz nowej płyty. Na razie nie jest jednak wiadomo, kiedy możemy się tego spodziewać.

- Cudowny kawałek! Brawo, brawo Szpaczku! Michała piękny, wyjątkowy wokal zachwyca, hipnotyzuje – brzmi jeden z komentarzy.