Nie da się ukryć, że Joanna i Jacek Kurscy uchodzą za mocno kontrowersyjne małżeństwo. Prezes TVP i jego żona weszli w związek oboje będąc po przejściach, a Jacek Kurski, aby móc zawrzeć ze swoją ukochaną związek sakramentalny doprowadził nawet do unieważnienia ślubu kościelnego z poprzednią żoną, z którą ma troje dzieci.

Para była szeroko komentowana w mediach, często w negatywnym sensie, jednak widać, że tej miłości nic nie może zagrozić. Mało tego – małżonkowie doczekali się wspólnego dziecka.

Mała Anna Klara Teodora przyszła na świat w ubiegłym roku i od razu skradła serce całej rodziny. Rodzice często zabierają dziewczynkę na wyprawy, a tym razem postanowili pokazać jej miejsce, w którym doszło do zaręczyn!

Córeczka Kurskich zobaczyła po raz pierwszy Zakopane! To właśnie tu Joanna i Jacek Kurscy się zaręczyli

Kurscy nie ukrywają, że kochają Zakopane za jego niesamowitą atmosferę. To w stolicy Tatr miały miejsce ich romantyczne zaręczyny, więc mają powody do tego, aby z rozrzewnieniem wracać do tego miasta.

Miejsce, w którym para zdecydowała, że chce spędzić ze sobą życie po raz pierwszy miała okazję zobaczyć mała Anna Klara Teodora, 10-miesięczna córeczka Kurskich pojechała z rodzicami do Zakopanego, gdzie jej tata był zajęty transmisją zawodów w skokach narciarskich.

Mama dziewczynki postanowiła ją zabrać do niezwykle klimatycznej bacówki, gdzie kupiły lokalne przetwory, oscypki, a także pamiątki, w tym ciepłe skarpetki. Córeczka Kurskich pierwszy raz widziała w swoim życiu owieczki i natychmiast się nimi zauroczyła!

Zdjęcia z wyprawy Kurskich do Zakopanego można zobaczyć tutaj.

Kurscy/Youtube @Super Express

Jak informował portal "Życie Polska": ANDRZEJ DUDA ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE USTALEŃ POLSKIEGO ŁADU. MOCNE SŁOWA PREZYDENTA ZASKOCZYŁY WIELE OSÓB. POWIEDZIAŁ JASNO O PEWNYCH NIEDOPATRZENIACH

Przypomnij sobie: EMERYCI I RENCIŚCI ROZCZAROWANI DANYMI PODANYMI PRZEZ GUS. WIADOMO JUŻ, ILE NAJPRAWDOPODOBNIEJ WYNIESIE TEGOROCZNA WALORYZACJA. ILE DOSTANĄ SENIORZY

Portal "Życie Polska" pisał również: ZYGMUNT CHAJZER W MOCNYCH SŁOWACH O KONDYCJI POLSKIEJ OCHRONY ZDROWIA. PREZENTER MA DOŚĆ I NIE WYTRZYMAŁ. WOBEC POLITYKI RZĄDU PADŁY MOCNE SŁOWA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WSZYSCY ŚWIETNIE PAMIĘTAMY MŁODEGO PROWADZĄCEGO „IDOLA”. WIADOMO, CO MACIEJ ROCK ROBI DZIŚ. NIEGDYŚ BYŁ JEDNYM Z NAJWAŻNIEJSZYCH PREZENTERÓW POLSATU