Choć do Tłustego Czwartku zostało jeszcze sporo czasu to Magda Gessler postanowiła wprowadzić do swojej znanej restauracji „U Fukiera” menu karnawałowe. Gwiazda TVN i znana restauratorka postanowiła wyjść z ofertą do wszystkich chcących zasmakować w propozycjach na karnawał. Prowadząca „Kuchenne rewolucje” wywołała jednak u swoich fanów niemały szok. Ceny pączków serwowanych w jej lokalu dosłownie porażają!

Nie jest to pierwszy raz, gdy ceny potraw i deserów podawanych w „U Fukiera” czy kawiarni współprowadzonej przez Gessler z córką Larą zdziwiły wiele osób. Już w poprzednich latach za drożdżowy przysmak, uwielbiany przez Polaków i tradycyjny na Tłusty Czwartek, w restauracji Magdy Gessler trzeba było słono zapłacić, jednak w tym roku ceny są jeszcze wyższe!

Ile trzeba zapłacić za pączki w restauracji Magdy Gessler? Ceny w karnawałowym menu „U Fukiera” mogą niektórych mocno zdziwić!

Jak informuje serwis Lelum, rok temu za pączki u Magdy Gessler trzeba było zapłacić od 8 do 11 złotych za sztukę. W tym roku za jednego pączka trzeba wydać w restauracji Magdy Gessler aż 13 złotych! W ofercie znalazły się pączki z konfiturą różaną, wiśniową i malinową.

To jednak nie wszystko – podobnie drogie są faworki, drugi faworyt Polaków na Tłusty Czwartek. Za opakowanie 20 dag trzeba zapłacić u Gessler 30 złotych. Słodkości można kupić do końca karnawału w restauracji, świątecznej budce i sklepie „U Fukiera”.

Jaka może być przyczyna wzrostu cen? Jak w przypadku większości lokali gastronomicznych z pewną będzie to inflacja i wzrost cen energii. Czy przez to na pączki Magdy Gessler będzie stać jedynie zamożnych?

Jak informował portal "Życie Polska": KASIA CICHOPEK PO POWROCIE Z WAKACJI DO POLSKI PODZIELIŁA SIĘ NIESAMOWITYMI WIEŚCIAMI. GWIAZDA OTRZYMAŁA POTĘŻNĄ LICZBĘ GRATULACJI. CO SIĘ WYDARZYŁO

Przypomnij sobie: MARTA MANOWSKA MA NOWEGO PARTNERA! POZNAŁA GO NA PLANIE „ROLNIK SZUKA ŻONY”. WŁAŚNIE WYSZŁO NA JAW, ŻE MĘŻCZYZNA ZMAGAŁ SIĘ Z BARDZO POWAŻNĄ CHOROBĄ

Portal "Życie Polska" pisał również: KRZYSZTOF JACKOWSKI ZNÓW ZASKAKUJE POLAKÓW SWOJĄ NAJNOWSZĄ WIZJĄ! TYM RAZEM JEGO PRZEPOWIEDNIA DOTYCZY SAMEGO PREZYDENTA ROSJI. CZAS SIĘ PRZYGOTOWAĆ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WYDAŁO SIĘ, JAK WYGLĄDAŁABY DZIŚ KSIĘŻNA DIANA, GDYBY ŻYŁA! EKSPERTOM UDAŁO SIĘ STWORZYĆ REALISTYCZNĄ WIZUALIZACJĘ WYGLĄDU MAMY WILLIAMA I HARRY’EGO