Jak przypomina serwis Pomponik, w tym roku minie 25 lat od tragicznej śmierci księżnej Diany. Ukochana mama księcia Williama i Harry’ego w ubiegłym roku obchodziłaby 60. urodziny. Niemal cały świat wciąż wspomina uwielbianą przez wielu Lady Di, nazywaną „Królową ludzkich serc”.

Ekspertom po latach udało się stworzyć symulację komputerową księżnej Diany. W ten sposób mogliśmy się dowiedzieć, jak wyglądałaby zmarła pierwsza żona księcia Karola, gdyby nie doszło do dramatycznego wypadku w Paryżu i do dziś byłaby wśród nas. Wygląd 60-letniej księżnej Diany powala na kolana!

Jak wyglądałaby księżna Diana, gdyby dziś żyła? Wizualizacja stworzona przez ekspertów od grafiki komputerowej naprawdę zaskakuje!

Nie da się ukryć, że pamięć o księżnej Dianie jest wciąż obecna i żywa wśród wielu osób na całym świecie. W ubiegłym roku odsłonięto pomnik Lady Di, który stanął w ogrodach Kensington, jej ulubionym miejscu.

Wielu z nas zastanawia się nad tym, jak wyglądałaby Diana, gdyby nie doszło do tragicznego wypadku z jej udziałem 25 lat temu. Okazuje się, że stworzeniem wizualizacji tego, jak dziś prezentowałaby się księżna Diana, gdyby żyła zajęli się specjaliści od tworzenia portretów pamięciowych.

W tym celu zbadano m.in. cechy fizyczne Diany, sprawdzono jej historię medyczną, a także wzięto pod uwagę geny jej krewnych. W ten sposób oszacowano, jak wyglądałaby Diana w wieku 50-60 lat. Grafika trafiła do Internetu.

Jak informował portal "Życie Polska": MARYLA RODOWICZ WSPOMINA DAWNĄ MIŁOŚĆ. WIELKA GWIAZDA WSPOMNIAŁA O NIESAMOWITYM UCZUCIU PRZY TWORZENIU FILMU DOKUMENTALNEGO. NIKOGO TAK NIE KOCHAŁA

Przypomnij sobie: SMUTNE WIEŚCI DLA WIELU FANÓW POLSKIEJ MUZYKI. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO WOKALISTY DISCO POLO. DO RODZINY I BLISKICH MUZYKA PŁYNĄ KONDOLENCJE

Portal "Życie Polska" pisał również: KIEPSKIE WIEŚCI DLA POLAKÓW. ZAPOWIADANY PRZEZ PREMIERA ZEROWY VAT NA GAZ I PRĄD NAJPEWNIEJ NIE DOJDZIE DO SKUTKU. PROBLEMEM UE. CO BĘDZIE Z CENAMI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MOŻNA ŁATWO SPRAWDZIĆ, CZY JEST SIĘ ZWOLNIONYM Z OPŁACANIA ABONAMENTU RTV W 2022 ROKU. LISTA UPRAWNIONYCH DO DARMOWEGO RADIA I TELEWIZJI JEST DŁUGA