Jak donosi serwis „Super Express”, Marta Manowska ma nową sympatię. Okazuje się, że jej nowy partner to mężczyzna poznany podczas realizacji programu „Rolnik szuka żony”. Chodzi o Roberta Bodziannego. To z nim gwiazda TVP zdecydowała się wyjechać na długo wyczekiwane wakacje.

Jak wyszło na jaw, nowy ukochany prezenterki TVP był w 2019 roku bardzo poważnie chory i musiał przejść zabieg operacyjny. Niedawno wyznał, jak wielki wpływ na niego miała ta sytuacja. Przekonywał, że bał się wówczas śmierci i choroba zmieniła jego podejście do życia.

Marta Manowska spotyka się z Robertem Bodziannym z „Rolnik szuka żony”. Mężczyzna wyznał, że przeszedł ciężką chorobę

Wiele osób pamięta Roberta Bodziannego – to brat rolnika Pawła z 7. Edycji „Rolnik szuka żony”. Robert poznał Martę Manowską, gdy ta towarzyszyła przyjazdowi kandydatek do Pawła na gospodarstwo. Najpewniej wówczas między tą parą poważnie zaiskrzyło. Dwójka postanowiła wybrać się na wspólne wakacje do Meksyku. Widać, że nie zależy im na luksusach, a korzystają głównie z lokalnych atrakcji i poznają miejscowych.

Robert, podobnie jak kiedyś jego brat Paweł, jest wielkim fanem podróży. W 2019 roku wyjechał w podróż dookoła świata, co relacjonował na swoim blogu. Zobaczył m.in. Fidżi, Borneo, Bali, czy Nową Zelandię, Australię, USA i Meksyk. Po ponad 450 dniach w podróży wrócił do domu i tak poznał Martę Manowską.

Okazuje się, że powodem, dla którego Robert wyjechał w podróż była ciężką choroba. Rok wcześniej u mężczyzny zdiagnozowano ropnia trzustki i operacja była wówczas koniecznością. Na swoim blogu napisał, że wówczas wystraszył się śmierci, ale później zrozumiał, że taki strach nic nie daje.

- Nie śmierci się bójmy, tylko niewykorzystanej okazji. Żyjemy raz. Nie pozwólmy, żeby strach nas ograniczał, a rzeczy materialne przesłaniały tego co tak naprawdę się liczy – napisał.

Jak informował portal "Życie Polska": MARYLA RODOWICZ WSPOMINA DAWNĄ MIŁOŚĆ. WIELKA GWIAZDA WSPOMNIAŁA O NIESAMOWITYM UCZUCIU PRZY TWORZENIU FILMU DOKUMENTALNEGO. NIKOGO TAK NIE KOCHAŁA

Przypomnij sobie: SMUTNE WIEŚCI DLA WIELU FANÓW POLSKIEJ MUZYKI. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO WOKALISTY DISCO POLO. DO RODZINY I BLISKICH MUZYKA PŁYNĄ KONDOLENCJE

Portal "Życie Polska" pisał również: KIEPSKIE WIEŚCI DLA POLAKÓW. ZAPOWIADANY PRZEZ PREMIERA ZEROWY VAT NA GAZ I PRĄD NAJPEWNIEJ NIE DOJDZIE DO SKUTKU. PROBLEMEM UE. CO BĘDZIE Z CENAMI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MOŻNA ŁATWO SPRAWDZIĆ, CZY JEST SIĘ ZWOLNIONYM Z OPŁACANIA ABONAMENTU RTV W 2022 ROKU. LISTA UPRAWNIONYCH DO DARMOWEGO RADIA I TELEWIZJI JEST DŁUGA