Jak donosi serwis „SE”, Katarzyna Dowbor postanowiła wyjawić prawdę dotyczącą produkcji programu „nasz nowy dom”, którego gospodynią jest już od 9 lat. Show cieszy się niesłabnąca popularnością, a widzowie doceniają starania produkcji w pomaganiu najbardziej potrzebującym Polakom w tym, aby całkowicie odmienić ich życie poprzez kompleksowe remonty domów.

Okazuje się jednak, ze praca na planie programu emitowanego przez Polsat nie pozostała bez wpływu na samą Katarzynę Dowbor. Gwiazda postanowiła zdradzić, że prowadzenie programu o takiej tematyce było dla niej wielkim wyzwaniem i skorzystała z pomocy psychologa! Dlaczego?

Katarzyna Dowbor szczerze o pracy na planie „Nasz nowy dom”. Dlaczego musiała udać się do psychologa?

Nie da się ukryć, że program „Nasz nowy dom” jest przykładem produkcji, która realnie zmienia życie wielu Polaków. Widzom bardzo często zapadają w pamięć poruszające historie życia bohaterów poszczególnych odcinków, a choroby, śmierć najbliższych, problemy finansowe niemal nieustannie przewijają się w kolejnych odsłonach programu.

Katarzyna Dowbior w rozmowie z serwisem Pomponik postanowiła zdradzić, jak wiele kosztuje ją praca na planie programu. Nie ma w tym nic dziwnego, że poznawanie często dramatycznych historii bohaterów odcinków wiąże się z dużym obciążeniem psychicznym, szczególnie dla osoby, która wykazuje się dużą empatią i współczuciem. Ludzkie dramaty uczestników pozostawiły ślad również w psychice gospodyni.

Gwiazda przyznała, ze pierwsze trzy sezony programu były najtrudniejsze, gdyż z trudem przychodziło jej złapanie dystansu do tego, co widzi i słyszy z ust bohaterów.

- Obgadałam to z ludźmi z branży psychologicznej [...] Ja nie mam płakać nad tymi ludźmi, nie mam patrzeć na te nieszczęścia i przeżywać tego razem z nimi, bo nic wtedy nie załatwimy – powiedziała, dodając w rozmowie, ze musiała podejść do sprawy zadaniowo i natychmiast szukać rozwiązań problemów rodzin.

Jak informował portal "Życie Polska": WIELKA RADOŚĆ ANDRZEJA PIASECZNEGO! ARTYSTA CELEBROWAŁ SWOJE URODZINY W DOBOROWYM TOWARZYSTWIE. MAMA ARTYSTY MA POWODY DO ŚWIĘTOWANIA. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: POSŁOWIE W PRZECIWIEŃSTWIE DO WIELU GRUP POLSKICH OBYWATELI NIE STRACĄ WIELE NA POLSKIM ŁADZIE. UDAŁO SIĘ IM ZNALEŹĆ SPRYTNY SPOSÓB. WIELE ZAOSZCZĘDZĄ

Portal "Życie Polska" pisał również: GWIAZDOR SYLWESTRA TVP WDAŁ SIĘ W SZARPANINĘ Z JEDNYM Z FANÓW. POTĘŻNĄ AWANTURĘ W HOTELU ZAREJESTROWAŁY KAMERY. NAGRANIE ZNALAZŁO SIĘ W INTERNECIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: BARDZO WZRUSZAJĄCA OSTATNIA DROGA ŻORY KOROLYOVA. TANCERZA ODPROWADZILI BLISCY I NAJBLIŻSI PRZYJACIELE. PADŁY PORUSZAJĄCE SŁOWA, A ŁZOM NIE BYŁO KOŃCA